Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van esély arra hogy egy...

Van esély arra hogy egy “látó” megmondja hogy ki lopta el otthonról az aranyaim?

Figyelt kérdés

Egy nagy szerelemnek azért lett vége,mert eltűntek otthonról az aranyaim,és nem hittem el a barátnőmnek hogy nem ő volt az,ezért szakítottam vele,pedig amúgy nagyon szerettem,de nem tudtam volna megbízni benne ezek után.A kérdés viszont azóta is ott motoszkál a fejemben,hogy vajon jól döntöttem-e,mert ugyan nem sokan,de voltak rajtunk kívül abban az időszakban mások is azért a hàzban.

Egy barátom mondta egyszer,hogy hallott egy hírt,miszerint egy látó elmondta egy gyilkosság kapcsán,hogy hányan voltak az áldozat körül mikor meghalt,és ez késöbb bebizonyosodott.

Mit gondoltok,van erre esélyem hogy választ kapjak arra,ami azóta is nyomja a lelkem,hogy ki volt a tolvaj?illetve ha igen,ismertek olyan látót akivel volt személyes tapasztalatotok?

A segítséget,és jószándéku kommenteket előre is hálásan köszönöm!



2021. jan. 5. 16:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

17, én először és utoljára kisgyerekkoromban loptam el egy csokit a boltból, úgyhogy nem tudom hogy mennyire tudom magam egy tolvaj helyébe képzelni, de úgy gondolom hogy ha én lettem volna akkor nem ágáltam volna azért hogy még együtt maradjunk. Egyrészt ha valakit szeret az ember, azt szerintem még akkor sem tudná meglopni ha amúgy lopkodós típus. Mert akit szeretünk, annak nem akarunk kárt és bosszúságot okozni.

De ha tegyük fel, mégis ellopnám, akkor azonnal belemennék a szakításba, hiszen ha valaki lop, az minél előbb el akar tűnni a megkárosított személy látóköréből.

Mert onnantól kezdve van egy titka, amit örök életére tartogatnia kell, és ezt sokkal nehezebb kivitelezni ha továbbra is a megkárosított ember közelében van.

2021. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Hmm....köszi a kommenteket,


21,érdekes látni hogy mennyire másképp gondolkodsz,és abban is van valami amit Te írsz.... de legalább mostmár teljesen bizonytalan vagyok😅

2021. jan. 5. 21:31
 23/36 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Egy jó látnok, meg fogja tudni mondani, hogy nô volt vagy fèrfi az illetô aki elvitte az èkszereidet! Az is nagy segitsèg lenne számodra! Keresned kell egy jó nevû szavahihetô látnokot! Pèldául, LillaKing aki szerepelt már a Mèdiában is!
2021. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy aki elvitte a cuccot az tudta hol kell keresni, volt ideje megcsinálni, kicsit lehetett érezni, hogy miben sántikál stb. Szerintem, ha gyanakodtál rá, annak volt alapja. Az ember a saját párját nem szokta csak úgy lopással vádolni.
2021. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
A látogatókkal kéne beszélnek S figyelni a gesztusokat ki sunyul vagy érzi kellemetlenül magát e sztori hallatán.
2021. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A barátnőd volt, ergo nyilván többször is volt már nálad. Eltűnt máskor is valami a jelenlétében?

Ismerősi körben próbáltál érdeklődni, mennyire megbízható?

Tudsz olyasmiről, hogy zűrös dolgai vannak, vagy nagyon rossz az anyagi helyzete, ami esetleg ezt indokolná?

Ha esetleg még lehet, tedd próbára. Hívd meg és hagyj szem előtt valami értéket, ha eltünteti, akkor egyértelmű.

Ilyenkor amúgy nem látót hívnak értelmes emberek, hanem a rendőrségen tesznek bejelentést lopás miatt.

De írod, más is megfordult a házban, tehát közel sem biztos, hogy a barátnőd volt.

2021. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Sajnos a sztori már kb 2 éves,így kb. csak a látós megoldás lehet jó,ha az segíthet mint ahogy a 23.as írja!:)


26, “Ilyenkor amúgy nem látót hívnak értelmes emberek, hanem a rendőrségen tesznek bejelentést lopás miatt.”


Ezt a “normális emberek kódex” ben olvastad?elmondom neked,hogy többet ér az ha elkiabálom magam az örs vezér terén hogy ki lopta el az aranyat,mint hogy a rendőrségen bejelented.leszarják.egyébként mint írtam,azzal kezdtem.és a rendőrfőkapitány azt válaszolta,hogy miért hagytam olyan helyen,ahol volt esélye megtalálni a barátnőmnek,mert ő még a pénztárcáját is eldugja a felesége elől.....erről ennyit.

2021. jan. 6. 15:45
 28/36 A kérdező kommentje:
És igen,ráutaló jelek voltak,mint pl. hogy munkanélküli volt pont abban az időszakban,és úgy lett neki egy akkor a legjobb samsung telefonnak számító S10...azt mondta a félre tett pénzéből...de úgy voltam vele,hogy ha ellop egy aranyat,akkor csak nem csinál ilyen látványos dolgot,mert az túl egyértelmű lenne...de lehet én gondolom túl,mindenesetre utána nézek a 23as kommentelő tanácsának,amit köszönök!
2021. jan. 6. 15:49
 29/36 anonim ***** válasza:

Hol tároltad az aranyat?

Van már barátja az exednek? És lakása?

2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Manócska1 ***** válasza:
Hortenzia jósnó,látnok médium sok pozitív visszajelzést olvastam róla
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!