Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Senkit nem zavar ez iszonyatos...

Senkit nem zavar ez iszonyatosan "jóslós" átverés ami minden délután megy az tv-be?

Figyelt kérdés

épp most is megy.

valami iszonyatosan nevetséges mennyi hülyeséget összehord ez az ember.

Senkinek nem tűnik fel???


2010. aug. 17. 12:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

ma 13:26


Jó nagy tuskó lehetsz........gondolom már az iskolában sem ment a gondolkodás.

2010. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
annak aki utánam írt: képzeld 13 éves vagyok...>< szóval iskolás te barom. -.-
2010. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
vajon miért nem olvasni a lapokban, hogy jós nyerte a fődíjat a lottón? ;)
2010. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én csodálkozom, hogy ennyi ember hisz benne és fizet érte, de!:

Tudomásul veszem, hogy más másképp gondolkozik.

Engem nem zavar, mert nem érinti az én köreimet, azaz csinálják nyugodtan.

Egyszerűen nem kell nézni, olykor én is keresgélés közben odavetődök, egy kicsit szórakozok azon, amit hallok, aztán megyek tovább...

Ennyi..

2010. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Kokas Lajos válasza:

A XVI. ker. -ben egy 3. emeleti erkélyen a következő , nagy reklámtábla van kitéve: Bioenergiával gyógyítok! Végleges fogak visszanövesztése, leukémia és áttételes rák gyógyítása!

Szerintem ez nem korrekt, sőt büntetendő! Ki ellenörzi a gyógyítás valódiságát és ki mondja meg, hogy ki a kókler? A "gyógyítók" jobban összetartanak mint az orvosok (műhiba pereket a legnehezebb bizonyítani), védik a bevételi forrásukat: a hiszékeny, vagy véglegesen kilátástalan helyzetbe került embereket.

2010. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
engem nem zavar,olyan jókat lehet nevetni xD
2010. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%

Engem minden ilyen betelefonálós pénzrabló műsor idegesít.És nem értem,egyesek miért hisznek benne még mindíg?Tényleg létezik ennyi naív ember??

A Tv-jósok meg kifejezetten nevetséges,amit művelnek.Még ki sem rakja a jóskártyát,de már mondja,a jóslatot :D

Persze van abban jó is,rossz is, az ember meg azt hámoz ki a zagyva,elhadart próféciából,amit csak akar.

Én is megjósolok valamit,méghozzá azt,hogy aki felhív egy ilyen tv-jóst,az nagyon sok pénzt fog kiadni a nagy semmiért.

2010. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Sok a naív ember,amíg erre lesz igény,addig ez nem fog változni.El kell kapcsolni és kész.
2010. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én inkább nem nézek tv-t...
2010. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nem tudnak fellépni ellene, szórakoztató-játék műsornak van feltűntetene,és így is kezelik, nem átverésként, ami valójában.
2010. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!