Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehetséges hogy valóra válhat?

Lehetséges hogy valóra válhat?

Figyelt kérdés

Kb 2honapja voltam jósoltatni,

Kíváncsi voltam, még ha nem is hittem benne. Az idős hölgy azt jósolta hogy akivel most ismerkedem ő az igazi, ő lesz a férjem és a gyermekeim apja(<-ez a lényeg).

Akkor még nem hittem el, nagyon apszurtnak tünt,viszont sok minden meg változót..

Nekem még nem volt komoly kapcsolatom, sosem éreztem hogy viszont szeretne,vagy egyáltalán többet akarna egy alkalminál. Vele 2honapja ismerkedünk, legalább is talizgatunk, mindig keres,és oda figyel rám, és látom hogy érdeklem.(valentin napon is gondolt rám) Persze a jóslás közel jövőre val, de vajon hihetem azt hogy ő lenne az akiről beszélt az idős hölgy.

Igazából nem mondom hogy szerelmes lennék, meg nem tudnám össze foglalni, de annyi biztos vele teljesen más mint amit eddig tapasztaltam.

Persze sokan mondják ezt mikor bele vakulnál az illetőbe, de az én részemről tenyleg más, mert mint ha a legjobb barátom lenne minden hülyeségröl eltudok vele beszélni, nem fagyok le mint előtte bárkinél is. Furcsa de vele könnyű minden, és boldog vagyok meg szeretek vele lenni,beszélni,nevetni.. Csak lassan tényleg elhiszem amit a jósnő mond,de nem kellene?

De ha ezt mind el is hiszem mivan ha bele bukók, és még sem ugy lesz. Bár eddig csak a pozitivat láttam benne.

Ilyen egyáltalán lehetséges, félnem kellene? Sokan a pénz miatt csináljak és etetnek vele, de én tőlem nem kért.🤔



#szerelem #jóslás #Közel jövő
2021. márc. 2. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne képzelj bele semmit. Ha az lesz akkor az lesz. Ha nem akkor legalább nem éled bele magad
2021. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, csak túl reagálom.

Köszönöm válaszod:)

2021. márc. 2. 22:49
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Lehetséges! Minden jòt!
2021. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3 Köszönöm a biztató választ.
2021. márc. 3. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
és.
2021. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!