Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álom valóra válhat?...

Minden álom valóra válhat? Többi lent.

Figyelt kérdés

16 évesen kezdődött, hogy álmodtam valamit és másnap meg történt nem mindig emlékeztem hogy mit álmodtam mire gel ébredtem már el felejtettem...

Most 20 éves vagyok és azóta is álmodtam rengetegszer és meséltem a barátnőmnek hogy oda jön x y és ezt fogja mondani és meg lepődve nézet hogy honnan tudom el mondtam és hülyének néznek jött xy és azt mondta amit meséltem barátnőmnek na de ez lényegtelen azért írtam le gondolom már többen is vannak vagy voltak hasonló helyzetben... Szoval pár napja nagyon nagyon rosszat álmodtam veletek volt már olyan hogy meg történt? Halálos beteg voltam álmomban és nagyon féltem imádkoztam hogy bárcsak egy álom lenne persze álmodtam de nagyon félek hogy meg történik ... előre is köszönöm a választ !



#álom #vagy valóság
2016. dec. 12. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A rossz dolgokra ez az álom nem vonatkozik,mert ez külső dolgok hatására jön el egy rossz témájú film,rossz hír,vagy rossz személyes élmény hatására.Magyarán külső hatásra álmodtad ezt.
2016. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vonatkoztass el tőle...

ilyen a valóságban nincs hogy megálmodod és valóra válik csak a mesékben :)

Ha felnőtt embernek ilyenek járnak a fejében ottbaj van nem sértésből...

2016. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 ... Igenis létezik ilyen mivel többször is elő fordult és nem csak velem ! Jobb volna utána nézz a dolgoknak ! Aztán válaszolj ...
2016. dec. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!