Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cinikus vagyok, meg én a...

Cinikus vagyok, meg én a véletlent látom de ez nagyon érdekes hogy a jelek egymást fedik?

Figyelt kérdés

Először ismerősöm képe felé volt írva hogy készen állsz e a holnapra, nem tudom miért, de szemet szúrt, valamiért csináltam egy tarot jóslatot ami nagy változásokat jelzett, hát poénból megnéztem pár oldalon a horoszkópot is és az is ilyesmiről írt, aztán beugrott, hogy e-mailem jött pár napja egy hetes eseményről ami épp holnap kezdődik.

Gondoltam itt arra is hogy egy algoritmus ami elég valószínűtlen, és a szemet szúró idézetet nem algoritmus írta.

Ez jelenthet valamit vagy véletlen egybeesés és belelátom a jeleket, vagy lehet mögöttes tartalom, és ha igen mi?


2021. márc. 10. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet nettó megkattantam hogy ezt kérdezem.
2021. márc. 10. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól megválaszoltad. Megkattantál. Nem létezik ilyesmi. Meg aztán bizonyítás sincs hozzá hogy ez így alakult.
2021. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol volt az ismerősöd képe fölött a szöveg?
2021. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Facebook, nem szoktam csak mémeket nézni rajta, meg telefon helyett használom.

Hát majd kiderül hogy alakul nem tudom, de ha így az is lehet véletlen, csak érdekel valakinek erre nincs e valami konkrét.

2021. márc. 10. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van konkrét, azt majd meglátod, nem? :)
2021. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!