Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részemről ez tényleg beteges...

Részemről ez tényleg beteges gondolkodásmód, hogy ezen "kattogok"? Vajon kik lehettek ők?

Figyelt kérdés
2009. augusztus 12-20. között (nagyjából) egy emlékezetes családi kiránduláson vettem részt a Börzsönyben. Valamilyen furcsa oknál fogva, ami persze lehet a véletlen műve is, túráink során rendszeresen összefutottunk egy olyan 60-65 éves anyával és kb. 30 éves lányával. Ráadásul a hegység különböző, egymástól nagyon távol eső pontjain. Eleinte köszöntünk nekik, de ők soha nem viszonozták eme "gesztust", hanem szinte mindig negatív, szinte undorodó arcot vágtak, és elfordultak. Nagyon zárkózottnak tűntek. Ami lényeges a történet szempontjából, az az, hogy hónapokkal később velem szemben jött az utcán a fiatalabbik nő. Nagyon jellegzetes külsővel rendelkezik, ezer közül is felismerném, biztos, hogy ő volt az egyik tag, akit láttunk anno a hegyekben. A Börzsöny-hegységhez viszonyítva az ország másik végén található a város, ahol lakom, ez is furcsa az egészben, hogy ott "találkoztam" vele ismét. (Annak idején, egy másik regisztrációval, szintén feltettem egy RÉSZBEN hasonló kérdést.)

#Érdekes véletlenek
2021. márc. 7. 23:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Hamarosan) 28 éves vagyok, fiú.
2021. márc. 8. 00:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mire jutottal eddig a kattogasban?
2021. márc. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Emberek. Az ilyen megesik, bár tényleg nagyon kicsi az esélye. Második alkalommal könnyen felismerted, hisz már láttad őt korábban. A kérdésedre válaszolva: nem, nem normális ilyen dolgokon agyalni, de nem is beteges. Inkább tanulj vagy keress pénzt.
2021. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Annyira azért nem meglepő, hogy egy kedvelt kiránduló/túra helyen találkoztatok más emberekkel a környéketekről.

Erre mondják, hogy kicsi a világ, mi még Görögországban is találkoztunk ismerőssel, pedig az nem a szomszédban van, sőt egy másik nyaralás alkalmával a lányom összebarátkozott egy fiúval az olasztengerparton, akitől kiderült, hogy mindössze pár utcára lakik tőlünk. Lehet találkoztunk vele előtte is, csak nem tulajdonítunk neki különösebb figyelmet mivel nem ismertük.

A köszönésben sincs semmi fura, hiszen. Nem is ismertek titeket, miért köszöngetnének?

Mire megy ki a sztori?

Kik lehettek? Egy anya és egy lánya aki szeret kirándulni? Hűha.

2021. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?Mi a beteges?Nem értem.Az hogy találkoztál valakivel 2 egymástól távol eső helyen?És ezen kattogsz,hogy ilyen lehetséges-e?Nem vagy 100,az fix.
2021. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom lehet hogy valami dolgod van velük és ezért találkoztál velük ennyiszer
2021. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

00:19

Hegyekben, túrázók között bevett szokás, hogy köszönünk egymásnak. Amennyiben nem is így lenne, bunkóság nem visszaköszönni.


Tehát mégiscsak különös, hogy vagy ötször találkoztunk a Börzsönyben velük, és én pedig ugyebár összefutottam egyikükkel később egy távoli város utcáján.

2021. márc. 13. 11:37
 8/13 A kérdező kommentje:

23:22

Igen, erre gondoltam én is, hogy esetleg valami spirituális állhat a háttérben.

2021. márc. 13. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

En materialista gondolkodasu gyerekkent kezdtem felfigyelni arra, hogy vannak kulonos veletlenek, amik neha mar mintazatba rendezodnek.

Az ilyet sima erdekes veletlennek talalom de ha pl szerelmes voltam, nem kell elhinni de percre, helyre pontosan rengetegszer osszeakadtam vele. ( Es meg igy se mertem lepni...)

Az eletben az jellemzo, hogy vagy soha nem tortenik ilyesmi, vagy egymas utan tortennek ezek a veletlenek. Velem nagyon.

Szerencsejateknal latom es artalmatlan sorsjegyekrol van szo hogyha nyerek, akkor honapokon keresztul szinte mindig nyerek, en erzem meg mikor hol vegyek es melyiket persze. Es keves alkalom.

Lenyeg a lenyeg, ezek mintha jatekai lennenek a sorsnak, jelek arra, hogy figyu, az anyagon tul van itt valami mas is.

2021. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És most mi a lényeg?? Kattogj rajta, ha érdekel, de azért ne sokat :D
2021. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!