Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Muller Peter joskonyerol? Lehet vele josolni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan dolog, hogy ha hiszel az ilyesmiben, akkor lehet vele jósolni, ha ráhangolódsz.

Én nem vagyok valami spirituális alkat, de Müller Péter összes könyve megvan, és olvasgatom is őket, mert nagyon sok benne a hasznos tanács, megfogadandó.

A Jóskönyvet is elolvastam, néha mikor olyan a hangulatom, játszom is vele, jósolgatok magamnak... Igazából ez nem a szó szoros értelmében jósol, hogy megtudhatod mi lesz veled, hanem kérdezned kell a könyvtől és tanácsot ad, hogy hogy viselkedj, mire figyelj az elkövetkező napokban.

2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az a joskonyere???
2010. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Igen, de ha olvastad, akkor inkább javaslatot vársz tőle, nem annyira jövőbelátást. Lát ugyan előre, de mivel Te is "szabad vagy a kövektől az éterig", azt teszel amit akarsz, jogodban áll elcseszni a legjobb tervet is.
2010. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!