Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az oroszlán jegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Én azt olvastam hogy hiúak és egy kis hízelgéssel akármit el lehet náluk érni, de alapvetően uralkodó típusok, bevallom én is oroszlán vagyok :) és van benne valami igazság.
2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Anyám oroszlán.

Állandóan kiabál. Mindenki hülye csak ő nem. Stb...

2010. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok, mint bárki más, van ilyen is, olyan is...
2010. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
88%
Nekem a fiam is a tesom is a férjem is ilyen volt.Nehéz esetek,olyan uralkodó tipusúak.
2010. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindig annyira igazuk van...mindenki hülye...az a legjobb amit ők találnak ki...ha más a véleményed hülye vagy...kb ennyi tapasztalatom van.
2010. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Bekepzeltek, arrogansak, makacsok, ramenosek. Ki nem allhatom oket.
2010. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
lusták de nagyon
2010. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
van egy csomó oroszlán ismerősöm, a legjobb bnőm és a muterom is az... szeretnek uralkodni, befolyásolni, gyakran morognak (főleg muterom), és irtózatosan védnek személyeket/saját véleményeket...
2010. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szeretik a figyelmet, ha az van, amit ők akarnak. Pörgősek is általában. Ennek köze van ahhoz, hogy átérzik a horoszkóp leírásait, hogy milyen időjárási viszonyok voltak a terhesség ideje alatt, az anyukának az abból fakadó érzelmi dolgai is átadódnak a gyereknek. A táplálkozás más, születés után, hogy mikorra esik a születésnap, milyen környezetben ünneplik meg, szóval nagyon sok dolog.

Általában a világban minden mindennel összefügg.

2010. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ők a legjobb fej emberek, naná :)

(igen, én is az vagyok ;) )

Általában igaz, amit a többiek írtak, mondjuk ez: "Bekepzeltek, arrogansak, makacsok, ramenosek" marhaság.

2010. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!