Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az oroszlán lányokkal?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok,kíváncsi lennék,hogy a többiek hasonlítanak-e rám :D
2010. aug. 15. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Széles érdeklődési körük van,játékosak,beszédesek,optimisták,nagyvonalúak,szeretnek a divat terén is sok mindent kipróbálni és ezt jó stílusérzékkel,ízléssel teszik.Általában érdekli őket az ezoterika,néha könnyedek,máskor romantikusak.Ez jellemzi oroszlán lány ismerőseimet,nagy vonalakban.
2010. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezek rám is igazak :D köszi a választ :]
2010. aug. 15. 19:21
 3/7 anonim válasza:

hát én is az vagyok, de ezek rám absz nem vonatkoznak.

széles érdeklődési kör, ez még igen. nem vagyok épp játékos, inkább komolynak mondhato. beszédes nagyon nem, nagyon keveset beszélek. egyáltalán nem érdekel az ezotéria és nem vagyok egy romantikus alkat.

2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok oroszlánt ismerek.

Társaságkedvelők, hiúak, őket dicsérni kell, gyakran túl hiszékenyek, sokszor nem bírják a kritikát, igazságos, az övéi számára mindent kiharcoló, hiszékeny, nem mindig néz a dolgok mögé, nem hazudik, mert nem tud, segítőkész, de csak azokkal, akiknek segíteni akar, vagy is akiket szeret, azokért bármit megtesz, szeret a társaság középpontjában állni, megszokja és elvárja, hogy mindig minden a saját szájíze szerint alakuljon, igényes, barátságos.

Remélem segítettem :)

2010. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én tudok hazudni :D amúgy köszi :]
2010. aug. 17. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Oroszlán barátnőm nagyon beképzelt, de attól még szeretem :)
2010. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólással egyet értek :)

Én is oroszlán lány vagyok és szeretek az lenni, szerintem a legjobb jegy :) Én még annyit tennék hozzá, hogy hatalmas az igazságérzetem és vérre menő harcot vívok a saját igazamért és megvédem azokat,akik magukat nem tudják. A királyi megjelenést is szokták a jellemzésekben említeni; rám többször mondták már ismeretlenek, hogy úgy vonulok, mint egy kírálynő...és nem vagyok nagyképű, ez nem tudatos :)

2010. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!