Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi Halak nő? Mik a...

Bak férfi Halak nő? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Az, hogy aki horoszkóp alapján ítélkezik, az meg is érdemli, hogy egész életen át meddő maradjon!
2010. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányom is halak, állítólag a bakkal és a rákkal majd jól kijön.
2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
elsőnek van igaza,ne horoszkóp alapján ítéld meg az embereket!!!bőrszín,vagy nemzedék alapján se jogos megítélni őket,szóval szerintem gondolkozz el ezen
2010. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ELSÖNEK! :D Hat bocsi de csak nevetni tudok rajtad! En nem itelkezem ez szerint mert nagyon jol megvagyunk a parommal... Csupan informalodtam, h kinek mi a tapasztalata...Ha meg teged ez zavar akkor max.ne valaszolj a feltett kérdésemre! Egyébként meg enélkül is meddő vagyok!Ugyh ilyesmivel még viccelned se kellene!
2010. szept. 1. 11:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jo eg emberek! En nem itelkezek csak kivancsi vagyok! Ha ismernetek nem is mernetek nekem ilyeneket leirni... teljesen tevesen gondolkodtok felölem!
2010. szept. 1. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
már bocs,de aki feltesz egy iylen kérdést,az hisz a horoszkópok mágikus erejében..de te most azt írod mégse..akkor innnetől a kérdés hülyeség már bocs,mert akármit írunk,te nem hiszel ezekben
2010. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Ennyire nehez megérteni, h csak azt szeretnem tudni, h mas kapcsolatok ebben a felallasban, hogyan alakulnak? Aki nem szandekozik a kerdesemre valaszolni csak kötekedni akkor az ne is irjon! Elöre is köszi...A kérdésem meg egyszerű és világos, akiknek van tapasztalata hozzászól, akinek nincs klikkeljen tovabb!
2010. szept. 1. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jól van maca,azért ne borulj ki ennyire.És ne szabályozd be hogy mihez szólunk hozzá,és mihez nem.Ugyanannyi jogunk van itt lenni,mint neked.No lássuk a problematikát.

Azt gondolom hogy a tapasztalatok mindenképpen jók.Az elején.De még a közepén is.Ám a végén,mintha egy kis zavart érzékelnék az erőben.Van egy rossz hírem kérdező.A szánalmas lázadásodnak vége.A barátaid az Endoron fogságba estek.A sötét oldalt semmi sem állíthatja meg.Nincs értelme ellenszegülnöd pőre Halacska.Ne állj ellen,inkább engedd le a lézerkardod,és öleld át Apád - helyett - Bakot!

2010. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált. Jó páros voltunk. (ez tapasztalat, és nyilván nem mindenkire igaz)
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!