Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor jósoltattatok utoljára...

Mikor jósoltattatok utoljára magatoknak?

Figyelt kérdés

milyen gyakran veszitek ezt a szolgáltatást igénybe. és melyik válfaját.

Nekem speciel a tenyérjóslás jön be leginkább, ott sok minden beletrafál a dolgokba.



2021. jún. 9. 11:34
A kérdező szavazást indított:
nem jósoltatok soha, mert nem hiszek benne
én hiszek benne teljes mértékben és az anyagi lehetőségeimhez mérten gyakran
állandó kuncsaftja vagyok egy jósnak
magam is jósolok és van ügyfélköröm
23 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyik csajbarátom 16 évesen járkált egy jós nőhöz, aki sikeres karriert és párkapcsolatot ígért neki 25 éves kora előtt, illetve hogy elveszti az egyik közel álló szerettét. Jelenleg 28 éves,szingli és egy szoliban dolgozik. Mondanom se kell, hogy a szerettei sem hunytak el szerencsére. Gondolom aznap zavar volt a rendszerben..
2021. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)

Nem olyan rossz, hely a szoliban a meló.

nem kell megszakadni.

Érdekes szoliban pedig direkt csinos lányok vannak.

H h nincs palija?

Pont a köki felüljárónál van a szoli és nem vonzódik a kerületi arcokhoz?

2021. jún. 9. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer voltam jósnőnél, eddig minden bejött, amit mondott. Tervezek hozzá menni jövő héten, mert most egy olyan élethelyzetben vagyok, ahol kellene egy kis iránymutatás.
2021. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó és rossz jósok is, de még soha nem jósoltattam, így is megvagyok egyedül.
2021. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én tegnap délben jósoltam magamnak egy doboz sört. Estére be is jött a jóslat.Fantasztikus érzés volt !
2021. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoktam magamnak kártyát vetni. Általában, amit a lapok mutatnak, az igaz, de nagy jelentőséget nem tulajdonítok ennek, mert ez pszichológia is. Bizniszt végképp nem akarok belőle, magamat jól ismerem, de jönne egy idegen, neki nem biztos, hogy jókat mondanék.

Egyszer szívesen kipróbálnám, elmennék egy hivatásos látóhoz, csak kíváncsiságból, megfigyelném mit csinál. Aztán azt is, hogy úgy lesz-e, amit mond.

2021. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én magamnak jósolok. Miért kéne ahhoz egy másik ember, hogy beszéljek felsőbb entitásokkal? Csak egy rendszer kell, ami alapján érthetem őket. Meg a jóslás olyan dolog, amit nagyon nagyon ritkán érdemes űzni. Máskülönben negatív eredménye lesz. Nekem egyszer betört az orrom, mert sürgettem a sorsomat.
2021. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekkoromban apám jósol utoljára: "ha nem tanulsz, hülye maradsz és semmire sem viszed!" - ezért tanultam.
2021. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!