Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ingával tényleg lehet MegJosol...

Ingával tényleg lehet MegJosolni a Jövőt? Vagy demont Idézni? Esetleg szellemet?

Figyelt kérdés

Én múltkor a lottót az Inga segítségével töltöttem Ki és Különböző számlát Írtam fel egy lapra és Körözött és aztán meg Kiválasztott egy számot és ma fel is adtam a postára



Meg azt szeretném még tudni hogy az Ingával hogyan lehetséges démont Idézni? Vagy szellemet? És egyáltalán mi mozgatja az Ingát?mert az biztos hogy nem én magától mozog...erre nincsen magyarázat most Kaptam az Ingázó aranyozott spirál Inga ha valakit érdekel honnan Kaptam apa a wishröl rendelte onnan lehet Kapni ha valaki szeretne! Válaszokat előre Is Köszönöm ! NORMÁLIS VÁLASZOKAT VAROK EL TOLETEK!!!!!!!!!!!!!



2021. aug. 5. 20:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És a trollkodok Kimeljenek!!!🤣🤣🤣
2021. aug. 5. 20:30
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 5. 20:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vele megjósolni a jövőt. Démont mi a francért akarna bárki idézni?
2021. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azért szeretnék hogy rettegjek minden percben és azt akarom hogy megszálljon és be állítom a videót és ha kimegy a testembol felteszem youtubra tuti Kapni fogok érte 500000000000000000000000000000000000000000000000 lájkot és feliratkozokat wiiii :D
2021. aug. 5. 20:36
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Fél 9 van, lassan aludni kéne már menni. 16 év alatt meg ne használd az oldalt.
2021. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a démon nem megy csak úgy ki az emberből
2021. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Xd Honnan tudod hogy 16 év alatt vagyok???! 18 vagyok xd lassan már 19 leszek csak egyszerűen érdekel ez a téma és ennyi és szeretném be bebizonyítani hogy igenis van halál utáni élet!
2021. aug. 5. 20:43
 8/17 Grimfox ***** válasza:
100%

Az ingával nem lehet semmit sem megidézni. Az inga egy válaszadó eszköz.

Az ingát a tested mozgatja. A karod, és kezed finom mozdulatai, amiket nem a tudatod irányít. A inga mutatja a választ a kérdésedre, de nem maga az inga válaszol rá. A választ a tudattalanod adja, és az izmaid mozgásán keresztül az inga által teszi láthatóvá. Ez az oka, hogy olyan kérdésre nem kapsz hiteles választ, amiről a tudattalanodban nincs információ. Mivel ott jóval több dolog van, mint amiről tudsz, és jóval többet észlel a világból, mint amit tudatosan észlelsz, ezért jóval több dologra ad választ, mint amiről tudatos ismereteid vannak. Pont ezért lehet vele radiesztéziát gyakorolni például. Az az érzékelés nem tudatos, de az inga által láthatod, mit érzékelsz tudattalanul.

Ebből láthatod, milyen eszköz az inga. És ebből egyértelművé válik, hogy nem tudsz vele démont, szellemet, sem semmi mást idézni. Viszont ha már valamit megidéztél(ami elég rossz ötlet), de nem tudsz vele kommunikálni, az inga képes közvetíteni a tudattalanul felfogott dolgokat, amiket a megidézett dolog "mond". Mondjuk majdnem teljesen igen-nem válaszokra korlátozott az ilyen kommunikáció. Mondjuk a holtak sokkal bonyolultabb kommunikációra amúgy sem képesek, a valódi démonok pedig eleve nem kommunikálnak az emberrel. Az ember sem beszélget az étellel...Jobb, ha a kérdések megválaszolásánál, és radiesztéziánál maradsz, ha ingázol. Annak legalább hasznát is látod.

2021. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Miért Nagy betűvel írsz Olyan szavakat, amiket Nem kéne?
2021. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
7 Onnan gondoltam, hogy ilyen szintű hülyeségeket csak max 12 éves ír.
2021. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!