Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ingával tényleg lehet MegJosol...

Ingával tényleg lehet MegJosolni a Jövőt? Vagy demont Idézni? Esetleg szellemet?

Figyelt kérdés

Én múltkor a lottót az Inga segítségével töltöttem Ki és Különböző számlát Írtam fel egy lapra és Körözött és aztán meg Kiválasztott egy számot és ma fel is adtam a postára



Meg azt szeretném még tudni hogy az Ingával hogyan lehetséges démont Idézni? Vagy szellemet? És egyáltalán mi mozgatja az Ingát?mert az biztos hogy nem én magától mozog...erre nincsen magyarázat most Kaptam az Ingázó aranyozott spirál Inga ha valakit érdekel honnan Kaptam apa a wishröl rendelte onnan lehet Kapni ha valaki szeretne! Válaszokat előre Is Köszönöm ! NORMÁLIS VÁLASZOKAT VAROK EL TOLETEK!!!!!!!!!!!!!



2021. aug. 5. 20:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
7es válaszolónak üzenem hogy azért Írok mindent nagy Betűvel mert vannak Olyan Dolgok amik Nagyban Idegesitenek mint Pl a P Betű a B Betű hogy Kicsi a K Betű meg az Ilyen Bonyolult Betűk! Utolsónak meg azt mondom mhogy nem vagyok 12 éves Hanem 18!
2021. aug. 5. 20:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy? Az gáz...
2021. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne gáz? Egyszerűen Zavar majdnem minden Össze vannak omolva az IdegrendszereIm és erről nem tehetek! És Hiszek Ilyen paranomális Dolgokban:)
2021. aug. 5. 21:33
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért gáz, mert egy 18 évesnek nem YouTube nézettséget kéne generálni ilyen hülyeségekkel...
2021. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az már régen rossz, ha 18 évesen a saját nyelved betűi bonyolultak neked.

Arról a fatális hülyeségről meg nem is beszélve, hogy természeten túli erőkkel akarsz népszerűséget szerezni a youtuben.

Inkább menj és az értelmi szintednek való minimnax-ot nézd. Az ilyen dolgokkal való "játszadozást" pedig inkább hagyd azokra akik nem szellemes meg démonos filmekre/rajzfilmekre alapozzák a tudásukat.

2021. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem úgy Kell Írni Hogy YouTuben Hanem Youtubon
2021. aug. 6. 19:01
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16

Attól mert szóban azt mondod, hogy youtubon, attól írásban az eredeti Youtube szó nem változik és arra tesszük rá a N toldalékot.

2021. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!