Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hiszel a jóslásban? Voltál...

Hiszel a jóslásban? Voltál már jósnál? Ha igen bevált amiket mondott?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez a kérdés akkor most minden nap fel lesz rakva?

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__11369277-mi..

2021. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű pszichológia ez is, vagyis igen találkoztam már olyan cigány jós asszonyal, aki ügyesen tudott olvasni a reakciókból. Semmi újat nem mondott. Magamtól is tudtam, hogy az lesz, ami. Csak a tudatlanok nem látják a jövőt előre. Bár lehet ezek szerint én is jós vagyok.
2021. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszek benne. A jóslást egy gondolatvírusnak tartom. Nem több nem kevesebb.
2021. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan dolog mint a manifesztáció. Amikor egy jóshoz elmész és mond neked valamit, pl hogy új állásod lesz, mivel bele éled magad, úgy alakították az életed hogy tényleg új munkád legyen. (Persze ezt nem kell mindenkinek elhinni, ezt csak én így gondolom)
2021. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*alakítod

Bocsi, elírtam :)

2021. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi jóslatok fele bevált fele nem. Ergo pont ugyanyannyira, mint ha nem is jósoltak volna, tehát nem hiszek benne. 50-50% az életben mindere igaz, ehhez nem kell jóslás. Csak az emberek jobban odafigyelnek arra, ami beválik, mint arra, ami nem.
2021. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden bejött amit jósoltak.


Azóta is járok.

2021. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!