Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Igazat mondott az inga?...

Igazat mondott az inga? Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Ugyan annyira nem vagyok gyakorlott,de ingáztam ma.

Kijött ,hogy megcsalt a párom ,aztán valamilyen indittatásból rákérdeztem egy csajra ,arra is igent mutatott...hihetek neki?? Totál kivagyok borulva


2021. nov. 3. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt is kérdezd meg, hogy csajnak született-e és hogy humán-e. Ki tudja manapság?😲
2021. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan kerdeztem...
2021. nov. 3. 18:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok, komolyan mondok egy javaslatot. Most kérdezd meg az ingától, hogy hihetsz-e neki. 3x kérdezz rá és kösd ki, hogy mindháromszor ugyanazt a választ kell adnia, akkor fogadod el. Na kosd fel a gatyád inga!!
2021. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez főleg a félelmeid kivetülése, nem a valóság. Az inga nem tud olyat megmutatni, amit nem tudsz legalább tudat alatt valamilyen szinten. Lehet hogy megcsal, lehet, hogy az adott nővel, de amit az inga mutatott, az a félelmed, nem pedig tények.
2021. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Az inga nem hazudik.

Pakolj össze és költözz el, mert biztos, hogy megcsal.

2021. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vele beszéld meg, ne az ingával. Adhat tanácsot, de nem tényeket közöl.
2021. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták a szkeptikus fórumon, hogy a tudatalattid mozgatja akaratlanul az ingát. Ha így van, akkor a félelmed mondja el. Ne is foglalkozz vele
2021. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolso: baratnom nagy spiri ...o erre azt mondta nekem,hogy ezt az intuicio iranyitja ami ugye a felsobb en ,tehat amit a tudatom nem tud..

De aztan ki tudja valojaban mi iranyitja

2021. nov. 3. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Több ingát is meg kell kérdezni!
2021. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tobb mindenre rakerdeztem..volt olyan amire nekem.igent mutatott ,bnomnek pedig nemet ugyanaz a velem kapcsolatos kerdes...
2021. nov. 3. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!