Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hallgassak szerintetek a...

Hallgassak szerintetek a megérzésemre?

Figyelt kérdés

Múltkor számonkérés előestéjén éreztem magamban valami szorongást hogy ki fognak szólítani felelni és beigazolódott ki lettem szólítva.

Holnap is lesz számonkérés és most nem érzek semmit teljes nyugodságot érzek vagyis nem leszek kiszólítva.

Szerintetek ez egy jel, hallgassak rá?



2021. nov. 11. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha te ilyen pszichomanus vagy, akkor úgyis azt csinálsz, amit akarsz.

Ugyanabból a tantárgyból én se izgulnék, ha múltkor feleltem volna.

2021. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Általában érdemes bízni a megérzésekben, de készülni az ellenkezőjére. Még van idő a megérzés beteljesüléséig, van rá esély, hogy valami megváltozik, és nem teljesül. Ha felkészülsz a felelésre, de beigazolódik a megérzésed, akkor duplán nyersz. Csak hasznodra van, ha tanulsz, plusz erősödik benned a tudat, hogy a megérzéseidre számíthatsz. Ha nem igazolódik be a megérzésed, akkor is készültél, és nem lehet túl nagy baj. A megérzés csak figyelmeztetés, nem biztos betekintés a jövőbe.
2021. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig készülsz órára, közel sem akkora stressz ez.
2021. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Passz, múltkor volt valami hindu ünnep azt kiraktam egy gyertyát az ablakba jobb eszközök híján, lehet nyilván véletlen, de megúsztam mindent teljesen jól.
2021. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!