Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikortól kell a luca cédulát...

Mikortól kell a luca cédulát húzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye ma van Luca napja és úgy gondoltam hogy kipróbálom ezt a luca cédulás dolgot.

Úgy olvastam hogy ha meg van a 12 név, a párnánk alá kell tenni, és minden nap egyet el kell égetni vagy kidobni. Csak az a gond hogy nem értem, hogy akkor már ma is ki kell húzni egy nevet, vagy csak holnaptól?



2021. dec. 13. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már ma is ki kell dobni egyet, akkor marad Szentestére az utolsó cédula. De aranyos, gyerekkoromban én is játszottam ezt.
2021. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy eszembe juttattad,csinálok én is most.Utoljára tinédzserkoromba csináltam.Amúgy úgy van hogy ma meg kell csinálni,és egyből ki is választani egy cetlit,kivenni,megnézni,és eldobni,de el is lehet égetni,mert állítólag úgy az igazi,nekem falun az öreg nénik mondták,hogy ők lánykorukban így csinálták.
2021. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el kellett égetni, de én úgy emlékszem, nem néztem meg, csak az utolsót. Különben már tudhatod előre, melyik maradt a végére.
2021. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom hogy csak az utolsót szabad megnézni, csak abban nem voltam biztos hogy mától vagy holnaptól kell húzni.
2021. dec. 13. 20:14
 5/9 A kérdező kommentje:

Esetleg ha még valakit érdekel, van olyan "jóslás" is lányoknak, hogy bal kézzel kell fonni egy fonatot és ha azt a derekadra kötött akkor elméletileg megálmodod hogy ki lesz a jövendőbelid.

Még tudok egy párat ha valakit érdekel, írjon nyugodtan:D

2021. dec. 13. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Az baj, hogy az összes cédulára ugyanazt a nevet írom?
2021. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Bajnak nem baj,csak úgy nincs semmi haszna.
2021. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy baj, pont akartam ajánlani, ha azt szeretné valaki, hogy tutira mondjuk a Jenő jöjjön ki. :)
2021. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Vagy azt írnád rá csak egyedül hogy Tom Cruise.
2021. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!