Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A UFÓKat merre mikortól,...

A UFÓKat merre mikortól, mettől mink észleljük?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Kb 14-15 évvel ezelött kezdődött .

Az anunakiak a' régi emberek így hívták őket a' szűrkékkel jöttek ide .

Csináltak reptiliánt ,hibridet minden volt .

Nagyon sok információ esett ki a' történelemből .

Főlleg ős 's ókórból ,rajzok ,csontok azért maradtak fenn.

A' történelem és az evolució egy cenzúrázott változatát tudja be az emberiség magának .

1920-as évektől kezdődött az egész vagy ilyenkór kezdett intenzívvé válni a' dolog vagy nem vették észre ,a' másik lehetőség ,hogy elmentek és vissza jöttek .

2017. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
A sovány bálnafejű igazgató jönni ufókkal egyszerre. Bonyolult, a tojások kikeltek, hülyegyerek feltörte mindegyiket. Kolostorban a villamos teafőző, azt is ufók hozni, bedugni konnektorba és működni. Egy éve a lapos sivatagban elrepedt a cső, csinálni az kis B-ufó, hájas, megeszi hotdogot. Alul meg a bojler van, benne van a lány a bojlerben, oda beletették egy napra. Utána gyorsabban sütötte a süti. Gurul a kerék.
2017. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
82%
kérdezd meg Atit
2017. febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Így , MINK.
2017. febr. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a topic arany. :'D Ne hagyjátok süllyedni!
2017. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már a helyesírás előtti időkben is észleltünk ufókat. 50 ezer évvel ez előtt már biztosan. 4-5000 éves ábrázolások is vannak ufókról.
2017. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
47%
Pufókat is észlrelünk rendszeresen, sőt, azokat meg is esszük!
2017. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy 10 évvel ezelőtt este a keleti égbolton láttam két ufót melyek mértani pontossággal párhuzamosan egymás mellett haladtak lassan és nem is ez volt furcsa hanem az hogy lineálisan haladtak akkor is amikor 45 fokos szögben hirtelen irányt változtatottak egyszeerre...tehát a haladásuk folyamatos volt., lassan megáltak egy ideig mintha tunkolnának majd a fényük felerősödött,pulzáltak és fokozatosan eltűntek. Utólag sem foglalkozom ezzel csak most hogy látom a kérdést itt gondoltam megosztom.
2017. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elkezdtem írni a választ, aztán rájöttem, hogy ilyen sztatoszferikus magasságokban ragyogó kérdés megválaszolásához kevés vagyok.
2017. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikortól a valós történelmünk ismerjük. Néhány ezer év.
2017. febr. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!