Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt már olyan érzésetek hogy...

Volt már olyan érzésetek hogy tudtátok hogy ez megtörténik? egyszerűen megálmodtátok és valóra vált?

Figyelt kérdés
mi okozza ezt az érzést? régebben volt nekem de szinte tudtam és egyszer "megváltoztattam" (ez alatt azt értem hogy megálmodtam 2-3 mondatos beszélgetést és a beszélgetés közben eszembe jutott és direkt "más hogy csináltam") első hangzásra fura de régen mégis olyan erős érzés volt mintha tényleg megálmodtam volna, mi okozta ezt nekem? mikor ezek voltak akkor még gyerek voltam (kb alsó osztáloys)

2022. jan. 22. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt déja vu-nak hívják és semmit nem álmodtál meg előre.
2022. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég paradox lesz.. több elmélet van.


Lehet, hogy megáldottad. Simán! Amikor alszik a test a lelek és a szellem attól még szabad és közvetíthet feléd üzeneteket. A választás és a tudás lehetőségével pedig bárki élhet aki erre kicsi is tudatos.

Lehetnek párhuzamos dimenziók/ életek amikben “egyszerre” vagyunk jelen.

Akar egy régi előző életből hozott szituáció is lehetett amit most tudtál megoldani. A többit te érzed.


Ne foglakozz mások véleményével indulj el befelé ha téged ez érdekel. Ismerd meg jobban magad. Ha megismered magad megismered a világot, bármilyen furcsán is hangzik. A te ezt fontosnak érzed akkor biztosan az is!

2022. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy az első is írja, ez a déjà vu. Mindenki tapasztalja. Ráadásul sokan gyerekként többször, mint felnőttként, aminek az oka egyelőre ismeretlen.
2022. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlenül Déjá Vu,ha megálmodta előre
2022. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Néhányan erősebben hajlamosak vagyunk a jövőből energiát nyerni.

Kamaszként átlag napi több száz deja-vum volt.

A rekordom 2 órán belül 350 körül.

Írtad, hogy megváltiztattad, ez két réteg. Egy amit láttál, és egy ami megtörtént. Nekem a rekordom 8 retégű deja-vu, szóval 7 réteg információ, és a nyolcadik ami az én valóságomban megtörtént nekem.

A legtávolabbi deja-vum olyan 15 percel előre szólt, de ezek részleteket tartalmazott. A leghosszabb deja-vum amikor egy öntetben teljesen tudtam a jövőt, olyan 20 másodperces lehetett.

Emlékszem nem egyszer teszteltem, hogy tényleg a jövőbe látok-e, és hagytam had történjen, és mivel tisztán emléjeztem mindenre, és minden 100%osan ugyanúgy történt, ahogy előre láttam, hát ekég egyértelmű volt...


Még gyerekként voltak előre álmodásaim, ez akár nagyon sok évvel előre szólt, de azok eltüntek, és jöttek a napközbeni deja-vuk. Majd azok is eltűntek. Most már 25 vagyok, és kb két havo ta ha van egy deja-vum, de olyan gyenge, hogy általában sok perccel, vagy órával az esemény után jövök rá, hogy az az emlék, már évek óta bennem van.

2022. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!