Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerelmi jóslás cigánykártyáva...

Szerelmi jóslás cigánykártyával: elmentem jósnőhöz, a szerelmes nő engem jelölt, kihúzta a szerelem, szerencse és szerencsétlenség lapot. Hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy egy alkalmas próbám jóssal és a jövendőmondással. Kíváncsi voltam. Azt mondta, ezek a lapok érzelmi életben gazdagságot jelent, mert sokkal büszkélkedek, de valami rossz esemény a múltban ezt befolyásolta.

Konkrét kérdés a páromnál és nálam volt. Nekem valahogy a szerencse a szerencsètlenséggel együtt üti egymást.


2022. febr. 13. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Szóval vagy szerencsés leszel vagy szerencsétlen. Hát nem erőltette meg magát a pénzéért xd Jóslás és varázslás nem létezik a valóság nem a harry potter, nem lehet megmondani a jövőt csak következtetni lehet rá a jelenből.
2022. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja hát így bárki tud jósolni, én pl. tutira megmondom a következő bármilyen meccs végkifejletét:

(psssszt! tuti tipp következik!)


Az egyik fél nyerni fog, a másik veszíteni, de az is lehet, hogy döntetlen lesz a meccs.


Ezt kapjátok ki

2022. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerencse es a szerencsetlenseg egymas mellett atkot jelent, a szerencséd gatolja
2022. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!