Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Asztrológus vagy kártyajós?

Asztrológus vagy kártyajós?

Figyelt kérdés
Martinkó Mártát ismeritek Szegeden? Egy ismerős ajánlotta. Személyesen nem tudok elmenni, mert 400 km-re lakom tőle, de úgy tudom az asztrológusok születési adatok alapján dolgoznak úgy is.
2010. szept. 14. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Néha elgondolkodom, hogy az emberek minek mennek jósokhoz. Az igazi ezoterikusok nagyon jól tudják, hogy a jövő változik a te döntéseid alapján, épp ezért nem lehet előre megmondani - csakhát a szélhámosok szeretik butítani a népet.
2010. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel, hogy alkoholista vagyok, s egy jozan pillanatomban felhivok egy jost, s megadom a szul.adataim

es kerem a jovomre vonatkozo joslasat!


Azt fogja mondani, hogy minden jo lesz, sok penzhez jutok, jo allas lehetoseg, es jon a szerelem is!


Egyet mar megtanulhatnanak az emberek, azt, hogy "Ki hogy vet, ugy arat!", vagy "segits Magadon, Isten is megsegit!"


Egy jos nagyon jol csinalja es igaza van, mivel O dolgozik, es nem is kellene Oket bantani, mivel nem tolvajok es hazudnak.


Ok dolgoznak, a munkajukat vegzik! Aki a hibas, Aki azt mondja, hogy "rablok", azok a hibasak, mert lustak.


Nem a jostol kell varni azt, hogy a sorsunk jobbra forduljon, hanem Nekunk kell megtenni a lepeseket ahhoz, hogy jobb eletunk legyen!

2010. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

08:48


Nem akarlak megbantani, de hidd el, hogy az emberek adjak meg a lehetoseget arra, hogy butitsak Oket, En tudom, mert ezt tapasztalom, mivel foglalkozom emberekkel.


A mai embernek nincs hite, s nem bizik sem Istenben, sem emberben, nem bizik Onmagaban. A mai ember "szegeny", de hidd el, hogyha az egeszseget penzert lehetne megvasarolni es nem tenni erte, akkor nagyon sok egeszseges ember lenne!


Az emberek tobbsege eltavolodott a termeszettol, a szeretettol es egy erzeketlen vilagban el, mivel ezt teremtette meg Maganak, s az ilyen emberek keresik es varjak a sorsuk jobbra fordulasat a jostol, a kartyaktol stb. egyszoval Ok tartjak el a jost, de a jos csak a munkajat vegzi!

2010. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen normális életem van, boldog párkapcsolat, család, szép lakás.

Érdekel egyszerűen a téma.

2010. szept. 14. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Asztrológus. És a következőképpen teszteld le: mondj neki egy fél nappal korábbi, vagy későbbi születési időt, mint a valóságos, azzal hogy nem tudod pontosan, de kb. akkor születtél. (Persze ehhez nem árt, ha percre pontosan tudod, mikor születtél, különben nagy pofára esés tud lenni belőle.) Ekkor ő kikérdez az életed múltbeli jellegzetes eseményeivel kapcsolatban, és kiszámolja a pontos időpontot. Ha jól számolt (ezt magadban ellenőrzöd, nem mondod meg neki), mehettek tovább, nagy valószínűséggel nem kókler az illető. És ebben az esetben érdemes odafigyelni arra, amit mond. (Feltéve persze, hogy nem kever bele valamilyen divatos (keleti) vallást, lélekvándorlást, stb. Ilyen esetben csak az asztrológiai részt vedd komolyan, a vallásit ne.)
2010. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva: egyik kutya, másik eb
2010. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tökmindegy. mind2 baromság.
2010. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a múltkor láttam egy jóst hazamenni. Futott a busz után, fejére kabát húzva, mert esett.

Na hogy van ez?

2010. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is asztrológus inkább. Bár az előttem leírt "tesztelési" módszerrel nem értek egyet. Egy születési idő pontosítás gyakran több órát igénybe vesz és iszonyatos munka, nagyon komoly számításokkal és csomó zsákutcával. Ezt csak az tudja aki csinálta. Ezért van az hogy pontosításárt külön pénzt kérnek. Az asztrológiát nem lehet hasraütésszerűen csinálni mint a jóslást. Kevesebb a csaló, max. olyanok vannak akik kevésbé értenek hozzá mint hiszik.

Én is asztrológus vagyok, és ha valaki fél óra pontossággal tudja akkor nem, de ha nagyobb intervallum van külön pénzt kérek érte, mert tényleg nagyon sok idő. Nem beszélve arról hogy ha valaki csak annyit tud hogy délelőtt vagy délután, esetleg csak a napot akkor akkor sem biztos hogy lehet pontosítani ha az illetőnek 20 életeseménye van. Úgy általában mondom hogy minél több életesemény annál könnyebb pontosítani, de a 18-20 évesekkel 0 életesménnyel akkor sem tudok kezdeni semmit ha fél órán belül tudják.

Na mindegy ez egy vélemény, szerintem.

2010. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én mindegyiket próbáltam.A jós jött be.
2010. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!