Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy asztrológus tényleg előre...

Egy asztrológus tényleg előre látja életed főbb eseményeit?

Figyelt kérdés
Meséljetek már az asztrológusokról. (nem kérek buta válaszokat). Azért érdekel, mert régebben anyum elvitt egyhez, és olyan dolgokat mondott, amiket még senkinek sem mondtam el.
2011. ápr. 1. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Csaló mind. Valószínűleg nem mondott konkrétumot veled kapcsolatban, csak olyat amit az emberek nagy részére jellemző. Ne dőlj be nekik!
2011. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%

Az egyik tanárnőm asztrológus és pont ma értékelt ki minket.

Szerintem hihetsz neki mondjuk én teljesen megbízok benne, ő nem ilyen teleshopos jós! Nagyon sok igaz dolgot mondott rólam ami már megtörtént, meg ami nekem fontos stb...

2011. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Semmit sem lehet előre látni. Nincs megírva az életed...


Az azstrológusok csak jó szihológusok. Ezé tűnik hihetőnek. Pontos konkrétumokat sosem mondanak.

2011. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy micsodák? SZIHOLÓGUSOK?! :D
2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 1. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Inkább pszichológushoz menjél... bár az meg nem fogja elmondani, megtartja magának.

De az asztrológus is csak általánosságokat mond.

2011. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az asztrológus egy önismereti kurzust tudna vezetni Sokkal hamarább tudja egy asztrológus, hogy kinek milyen életterület a gyenge pontja, mint egy pszichológus. Hol vannak lehetőségek, és hol vannak a nehézségek.
2011. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Életeseményekbe bele szólhat a szabad akarat is. Ha én nem akarok férjhez menni, hiába mutatja a horoszkóp, hogy van lehetőség, ha én úgy döntök, hogy nem kell a holtomiglan.

Baleset is olyan, hogy hiába van ott baleset lehetősége, (közlekedés, ha én itt dekkolok a gép előtt!! :D Szóval nem biztos, hogy előre meg lehet mondani mikor lesz esemény. Amikor megtörtént, akkor vissza lehet vezetni. Milyen bolygóállások okozhatták a bajt.

2011. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!