Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártya lapok összeolvasá...

Cigánykártya lapok összeolvasásában segítene valaki? sztori lent

Figyelt kérdés
röviden a sztori hogy van egy jelenlegi párkapcsolatom már több mint 2 éve mostanában egyre többet eszembe jut az exem nemtudom megmagyarázni miért nekem mindenhonnan levan tiltva amióta szakítottunk nem beszéltünk. Viszont mostanában egyre többször hallok felőre elsőnek egy álommal kezdődött amiben benne volt. Aztán másnap jött a GLS futár hozott csomagot és azt mondta nekem hogy ismerős vagyok neki valahonnan hát mondom már mindig rendelek valószínü azért aztán megkérdezte hogy nem XY-L voltam együtt mondtam hogy de itt ez le is zárult. A mai nap az exem ráírt a jelenlegi páromra csak szimpla üzenet (mivel korábban már ismerték egymást általam de eddig egyszer sem kereste mióta együtt vagyunk) A Kérdésem az volt hogy az exem miattam írt-e rá a jelenlegi páromra ezek a lapok jöttek ki egymás után: Kevés pénz, Hűség, Váratlan öröm, gyermek, bíró, állandóság, vágy ti mit olvastok ki belőle? van egy sejtésem de nem vagyok biztos benne .
2022. máj. 27. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. "Az exem miattam írt-e rá a jelenlegi páromra?" Erre a válasz vagy igen, vagy nem. Eldöntendő kérdésre a kártya nem tud választ adni.

2. Az intuíció, a jóslási, következtetési képesség nem a kártyáé, hanem az emberé, aki kiveti. Ebben a sztoriban ráadásul egy csomó lényegtelen dolgot írsz le, amik nem feltétlen segítik a kártyaolvasást. A futár rájött, hogy ki volt az exed. Érdekes, de valójában huszadrangú. De azt nem írod le, hogy fiú vagy, vagy lány.

Bocsi, nem célom kioktatni, csak hirtelen ezeket fontosnak tartottam, mert többőtök idejön egy random lapsorral, aztán várja, hogy valaki kedvesen olvassa ki neki a helyzetet. Nem működik. Az alapinformáció, ami kell az, hogy fiú/lány vagyok, x éves. Utána írod, hogy a problémám az, hogy... kíváncsi voltam, hogy mi állhat a hátterében az exem hirtelen megkeresésének (Jó kérdezés nagyon fontos, de elég csak annyiban megtervezned a kérdést, hogy ne eldöntendő legyen.). A lapok így jöttek ki...


Hogy kérdésedre is válaszoljak: Feltételezem nem szisztematikus kirakási mintád volt, csak húztad a hét lapot. Én ebből azt olvasnám ki, hogy az exed mostanában napról napra él (kevés pénz), valószínűleg tartóssá vált ez (hűség). Ez az országban sokakra jellemző (magán megjegyzés). Elé került egy lehetőség (váratlan öröm) fiatalabb személy vagy szóbeszéd által (gyermek). Persze nem kizárt az sem, hogy konkrét gyermekvárásról van szó, ami miatt most nem maradhat a napról napra élős kis életében. Döntenie kell (bíró), hosszútávra gondolkozhat valamiben, vagy a stabilitására gondol (állandóság). Lehet, hogy kérni akar valamit (vágy).

2022. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!