Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt veled paranormális...

Történt veled paranormális jelenség, sztori terhesen vagy mikor kicsi volt a gyerek mesélt ijesztő dolgot?

Figyelt kérdés
Az én lányom két éves, meg nem beszél, de már most kíváncsi vagyok mond-e majd valamit. Nyilván nem fogok szavakat a szájába adni és olyasmiről beszélni neki.

2021. dec. 26. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem terhesen? Akkor még nem mesél?!
2021. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem van aki arról számol be, hogy mikor meghalt egy rokona, ismerőse, ő pont akkor esett teherbe pl.
2021. dec. 26. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Értem, a férjemmel egyik hétvégén feküdtünk le, mert előtte döntöttük el h akarunk babát, és kedden elütötte egy autó és elhunyt 😭, utána később derült ki h terhes vagyok ikrekkel, elsőre sikerült ez kb 2 éve volt most 1 évesek, imádom őket...

27N

2021. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ja 4es és 1es én vagyok
2021. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Fu hát én nagyon szkeptikus gyerek voltam, jó volt egy idő hogy full nem is érdekelt hogy a karácsony hogy van, csaj hogy ajándék, aztán mikor már tudtam, hogy a jézuska hozza nem voltam hülye, de annyira igen, hogy anyáéknak nem mondtam mert lehet ők tényleg elhiszik. Konkrétan 5 évesen azon filóztam, hogy azért nem beszéltek nekem a szexről mert nem tudnak róla.
2021. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
he?
2021. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!