Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A ouija táblát van aki már...

Superhero sc kérdése:

A ouija táblát van aki már komolyan használta? Ha igen mi volt a tapasztalata? Elmesélhetné hogy történt. Sikeres volt e?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 11:48
 1/6 anonim válasza:
48%

Ajándékba adtam és ige,sikeres volt!

A csaj egy ostobenkó,ezotéria mániás liba és nagyon örült neki,én meg nagyon kifugáztam utána! :)


24/F

2015. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt esetem vele. Nem szabad ilyennel szórakozni!
2015. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas dolognak hangzik, de nem érdemes szórakozni vele. Nem olyan válaszadók fognak jönni akikre a kérdező vágyik. Előfordult egy ismerősnél, hogy több elhalt ismerőst hívott egymás után. Jelen csak egy alacsony rezgésű, ő általuk megszólítható entitás volt. Nos ez az entitás jelentkezett be szép sorban az összes meghívott nevében. Amikor el lett küldve békével a nagyi, akkor elköszönt, majd a meghívott papi nevében jelentkezett be. Egyébként ez is olyan mint az inga. A vágyaink, félelmeink a válaszok. Nagyobb képességgel kell rendelkezni hogy ki tudja az illető szűrni a huncut dolgokat, de akkor már fölöslegessé fog válni a tábla.
2015. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előszöris, a kezemben még soha sem volt Quija tábla, viszont annyit mondok nagyon vigyázz vele, olyan entitás is jöhet akit nem oda kívánsz és az is valószínű hogy nem az igazat mondja megakar téveszteni, esetlegesen egy démon aki felvette a megidézett entitás alakját, úgyhogy ha nagyon ki akarod próbálni mindenképp tapasztalt emberrel/szakemberrel tedd.
2015. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyesmivel és nehogy kipróbáld!!!


Halottakkal nem lehet felvenni a kapcsolatot!!

Mindig a démonvilág válaszol a kérdésekre, sohasem más, bárkinek adja ki magát,még ha angyalnak is!

És súlyos megszállottság lehet belőle, mert szabad akaratodból adod át a testedet(kezedet) hogy válaszokat kapj, ezzel kinyitod előttük a kaput!

Nem lehet elküldeni őket! Aki mást mond az nem mondja meg az igazságot!

Mert aki szabadulni akar utána az nagy szenvedéseken megy keresztül!

A quija tábla használata a spiritizmus témaköréhez tartozik tartozik!

2016. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:-D :-D :-D ha annyi démon lenne itt a Földön, ahányan használták már a szellemtablat, ez lenne a pokol!! Gyanítom sokan táplálkoznak a zs kategóriás horror filmekből! ! :-D
2016. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!