Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Velemeny? Ma teszteltem egy...

Velemeny? Ma teszteltem egy jost. Mondtam az aktuális kapcsolatot, amit eltalalt, jól jellemzett, és nem biztatott, nem volt pozitív. Hirtelen ötlettel lesujtottan azt mondtam,nézzünk meg rá pár emberre. Egyik pasi utalt engem mint a sz art, de rá

Figyelt kérdés
azt mondta,hogy sokat gondol rám, nem mer kezdeményezni,úgy érzi,hogy nekem nem megfelelő, pedig nagyon vágyik rám. Másik név akivel kavartam, barátok vagyunk, szinten azt mondta, hogy ő is vágyik rám, csak nem mer kezdeményezni (komoly barátnője van és semmit sem akart mar tőlem ). Harmadik név egy régi szerető neve, mondtam biztos emiatt nem tudok továbblépni. Azt mondtam rá, hogy kapcsolat volt. Sosem volt az a valóságban. Azt is kerdeztem,van - e neki valakije. Azt mondta,hogy igen, elrabolta vki már a szívét. Erről annyit, egy pár napja beszéltünk, azt mondta, semmilyen kapcsolatot nem akar senkitől és sose volt és lesz szerelmes. Vélemények ??? Ez noooo comment kategória
2022. júl. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondjak, amit szerintuk hallani akarsz. Jol olvasnak az emberekben, marmint aki eppen elottuk ul, de ennyi. Ezert az elso tipp bejott, a tobbi meg nem, csak talalgatas az egesz.
2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Látom.

Ez a "jós" nem sokat tud a világról.

2022. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 hat nem nagyon
2022. júl. 17. 22:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig 7100 követője van facen és csak pozitív értékelések. .ez hogy akkr
2022. júl. 17. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Sok a hiszekeny ember.

De lehet a negativakat meg torli.

2022. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!