Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az EZO TV-ről milyen pozitív...

Az EZO TV-ről milyen pozitív tapasztalatod van? Segítettek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Jó humorforrás
2019. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

én hívtam őket, megfejtettem a megfejtést stb.

hangfelvétel is készült róla. állandóan átirányítottak stb.

nem lehet sehol sem megtalálni. nincsen címük stb. facebook, e-mail-ra is hiába írsz.

nem is értem h miért nem tiltják be.

hiába volt hangfelvételem s videó felvételem.

nem lehet feljelenteni sem őket.

hiába mutattam az e-mail, facebook leveleimet.

hiába mondtam h nincs is címük.

ezek alapján be kell tiltani az egész kócerájt...

ne hidj bennük!!!!


hiába csináltam leleplező dolgokat.


vagy ha annyira hinni akarsz bennük akkor IGENIS CSINÁLJ FELVÉTELEKET!!!HANG, VIDEÓ STB.

hátha te beperelheted őket.


de nézz csak utánnuk. nincs semmi címük stb.

csak a pénzed kell nekik.

ha levelet utalnak akkor sincs semmi cím.

ez is már büntetőnek kellene lennie.

az anyámnak küldtek h higyjen az angyalokba, sok pénzt küldjön h az angyalok megáldják stb.


jó nagy kamu. undorító!!!!

2019. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Legpozitívabb tapasztalatom, ha TV-met kapcsolgatva oda tévedek, egy gombnyomásra el tudom tüntetni őket.
2019. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Soros György kísértett engem, elűzték.
2019. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Meggbizható szakemberek.
2019. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Winni Spinzo ***** válasza:
59%
Ez a kérdés még viccnek is rossz.
2019. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az az ami megy délben a tv-ben , és ilyen rém egyszerű közmondásakot, zenerészleteket kell megfejteni benne hogy megkapják az pénzenergiát, és senki nem tudja, hanem hülyéskednek? :D Amikor elkapom szoktam nézni, hatalmasokat röhögök rajta.
2019. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen segítenek - mondjuk abban, hogy ne piára költsd a pénzed :D Bár mondjuk költhetnéd amúgy is hasznosabb dolgokra is, de ez nekik másodlagos. Viszont ha olyan hülye vagy hogy hívod őket emelt díjas számon, vagy sms-est küldesz akkor a tanulópénzt legalább megfizeted hogy ne egy élő jós húzzon le ugyanúgy a semmiért még többszörösebb áron.
2019. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon magam alatt vagyok, elkezdtem nézni. 10 perc múlva hatalmas vigyorral az arcomon figyelem a sok hiba.romságot , amit összehordanak xd
2019. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mexikoi86 válasza:
59%
a pénzbevonzó mágia igen is működik mert úgy bevonzzák a pénzedet mint a huszonegy! a legrosszabb amit kitalálhattak az ezoterika iránt érdeklődőknek! jobban jársz ha az erre szánt pénzedet egyszerűen kidobod az ablakon! mert ott legalább öszeszeheted ha kertesházba laksz ha panelba akkor ird rá a telszámod hátha! lehet felhivnak és ismerkedhetsz is sokmindenre sokmegoldás van de az ezotv csak a pénzed leggyorsabb értelmetlen elpocsékolására alkalmas!
2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!