Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek az akasztott...

Szerintetek az akasztott embernek van pozitív jelentése is? Úgy olvastam, hogy igen.

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.
2015. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akasztott ember pozitív jelentése nekem az, hogy nem én vagyok helyében és nem ő irja itt ugyanezt rólam.

Kötele viszont szerencsét hoz.

2015. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mi az?
2015. dec. 21. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az akasztott ember kényszerpihenő, vagy megrekedés. De egyúttal azt is jelzi, hogy az adott irány nem vezet tovább. Tehát nagyon szépen megmutatja, hogy mely élethelyzetekből nem tud az egyén továbblépni, és ezért azt is jelzi, hogy más utat kell választani. Kifejezetten hasznos, ha például vakfolt kirakásban jön ki. Akkor te magad nem tudtad, hogy nem juthatsz sehova, a kártya alapján viszont már tehetsz fel kérdést arra, hogy merre kellene fordulni, hogy továbbjuss. Noha stagnálást jelent, mint az összes többi kártya, ez is egy folyamat. Rá lehet kérdezni, és így meg lehet találni a legmegfelelőbb kiutat. Az nem baj, ha alapvetően kellemetlen helyzetet jelent egy kártya. Ha valaki nincs tisztában a problémával, megoldást sem fog rá találni.
2015. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem szívlelted az illetőt akkor nem kellemetlenkedik tovább az életedben. Talán ennyi. De sose lehet túl pozitív ez a dolog szerintem.
2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!