Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szeretnék egy olyan jósnőt/lát...

Szeretnék egy olyan jósnőt/látót, aki bejött nektek és akihez el tudnék menni. Tudtok ajánlani ilyet? Iletve a jó és rossz tapasztalaitokat ha leírnátok ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Ahogy így elnézem nagyon kevés ember kapott érdemleges választ, de azért megpróbálkozom.

Életem egy olyan szakaszában vagyok, amiben úgy érzem hogy

újra fekeresnék egy jósnőt. Régen voltam párszor egynél, egy csodálatos képességű jósnő volt, de sajnos már nem él. Egy barátnőm beszélt rá, hogy menjek el hozzá és szinte így 5-10 évre megtörténtek a dolgok. Jók és rosszak egyaránt. Vagy 3x voltam nála, nem kért pénzt ezért, de szerintem mindenki annyit adott amennyit tudott. Én sosem hittem ebben, de nagyon ledöbentem első alkalommal. Elmondott mindent rólam, a kapcsolataim, hogy akkor épp kit szerettem plátóian, a szüleimmel a viharos kapcsolatom stb. Abszolút nem általánosítás volt, hanem tények. Ugyanis elég nehéz életem volt. És a jövőre nézve is úgy alakult minden. Pedig akkor nevetségesnek tűnt. Pár jósnővel próbálkoztam, de meg sem közelítették ezt a hölgyet. Már a jelenben is sok tévedésük volt.



2022. aug. 6. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Jósférfi nem jó?

Komolyan kérdezem...

2022. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én látó vagyok, de nem jós. Érzékelem a jövőt is, de azt személyemből adódóan nem haszbálom, és sokszor manipulálnak fentről. Többször mint mást.
2022. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, valamiért úgy gondolom, hogy egy nő empatikusabb. Nyilván nem minden esetben, de valamiért nem tudom elképzelni, hogy férfihoz menjek. Persze ha többen ajánlanák egy férfi jóst/látót, lehet átgondolnám.
2022. aug. 6. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Mivel a jövő nem létezik, nem lehet megjósolni.
2022. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ariella Léleksziget-et ajánlom. Nem kimondottan jós, inkább önismereti tréner, de nagyon jók a megérzései. Nekem bevált. Nagyon korrekt.
2022. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Jósok nem megjólsolnak csak azt mondják el amit a kártya mutat,tehát az csak egy utat mutat,vagy bejön vagy nem
2022. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Gyöngyösi Annát szeretettel ajánlom, ő sok könyvet is írt a témában, és nagyon cuki! Nekem is jósolt, workshopokat is tart, ill. engem tanított is.

Tarotból olvas, bár azt azért elmondanám, hogy én ezt nem feltétlen mondanám jövőbelátásnak vagy jóslásnak, ugyanis a tarot kártya az inkább útmutatást ad, ill. segít értelmezni a helyzetet, minthogy megmondja konkrétan, hogy mi fog történni.

2022. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Edi8021 ***** válasza:
Nekem több hónap elteltével sem jöttek be a dolgok amiket tarotból mondtak.Már nem is hiszem h bejönne ennyi idő elteltével.
2023. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ariella Léleksziget tényleg nagyon jó. Ugyan újabban nem mond jövőt, hanem önismeretet manifesztációt tanít, de nagyon jól rálát a helyzetre, legalább is, nekem minden bejött, amit mondott.
2023. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!