Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak jósokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Aki már volt jósnál, olyanoka gondolok. Hülye válaszok nem érdekelnek, úgy is lepontozom és töröltetem.


Köszi :)



2015. júl. 22. 17:48
 1/2 kittikehh00 ***** válasza:
18 éves kororomban voltam először jósnőnél... (most 37 éves vagyok) és azt mondta, hogy 19 éves koromra terhes leszek álmaim szerelmétől. Ez persze nem jött be. Aztán elmentem azt hiszem 23 éves koromban, és ugyanezt megjósolta , csak akkor 25 évest mondott, de az valóra is vált. Aztán voltam 30 éves koromban születésnapom alkalmából, és azt mondta, hogy nemsokára nyerni fogok az 5-ös lottón, amit persze nem hittem el, és nem is lett így. Nekem ezek a tapasztalataim, remélem segítettem vele.
2015. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Hivatalos" jósról még soha jót nem hallottam, vagy tapasztaltam. Amellett hogy horribilis összegeket leakaszt, még nem is hiteles. Azt mondja, amit hallani akarsz/amivel több pénzt kérhet. Viszont olyannal már találkoztam, aki ugyan nem volt "hivatásos" de hiteles volt amit mondott. Bár ez sem túl gyakori. Ezzel a hivatásszerű jósolgatással az a probléma, hogy az ember nem minden kérdésben, és nem minden pillanatban képes helyesen látni. A legtöbben csak alkalmanként, amikor képesek azonosulni a kérdéssel, és testileg, szellemileg készen állnak. Ezt pedig nem lehet egy hétvégi tanfolyamon megtanulni.
2015. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!