Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy jósnő megtudta-e mondani,...

Egy jósnő megtudta-e mondani, hogy pl. meleg vagy?

Figyelt kérdés
Aki járt már jósnőnél annak miyen élmény volt? Tényleg tudott olyan dolgokat mondani, amit más nem? Tudta, hogy pl. meleg vagy? Miközben semmi nem kellett volna, hogy erre utaljon?
2023. máj. 24. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nagy miszticizálás, és félreértések vannak ebben a témában. A jósnak nincsenek extra képességei, emberismerete van, jól tud kérdezni, kommunikálni, empatikus, jó megfigyelő, előrelátó stb. Tulajdonképpen azért jártak az emberek ilyen tanácsadásra, hogy egy bölcsebb külső szemlélővel tudják megvitatni a problémájukat. A jó tanácsokat adó javasok pedig a hozzá nem értők előtt olyanoknak tüntek, mintha valami plusz képességük lenne. Nem volt sem coach, sem pszichológus, javasasszony volt.

A kártyát a javas nem olyan szándékkal veti ki, hogy abból ő mindent meg fog tudni. Az csak segíti a beszélgetést, fókuszt helyez bizonyos részletekre. Az elég nagy baki, és az értelem hiányát jelzi, ha a szőke nő kártyából azt olvassák neked, hogy bizonyosan szőke nő lesz hatással az életedre. A kártya képei inkább szimbólumok, képlékeny, a kérdéstől, helyzettől erősen függő a jelentésük.

Ha a kérdéseddel kapcsolatban áll a nemi identitásod, akkor előbb vagy utóbb beszélsz is róla majd a jósnak, tehát tudni fogja. Ha mondjuk pénzügyeiddel kapcsolatban mész, akkor nem valószerű, hogy ez szóba kerül.

Azért semmiképpen ne menjél, hogy majd egy jós helyetted mondja meg, hogy kihez vonzódsz. Azt fogja tudni megállapítani a válaszaidból, hogy bizonytalan vagy.

Jósoltam már, és nekem is jósoltak. Ez a tapasztalatom, hogy soha senki nem tudott olyat mondani, amire nem lehetett következtetni valamiből. Online jóslások nagy része szimpla semmitmondó kérdésekkel például kuka. De ránézek egy emberre, sokszor megmondom azt is, mit visz a táskájában ebédre. Szerintem azért, mert a többségen látszik az anyagi helyzete, szokásai, kis logikával sokmindent meg lehet állapítani.

Bocsi a terjengősségért, remélem érthető.

2023. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam 2 vagy 3 ilyen volt. Párommal voltak súlyos gondok, én még semmit sem mondtam és tudták maguktól. Illetve jóslás például kidob másik félre Katonatisztet, ami szerelmes férfi. Ha nem is látja magától a jósnő, akkor a kártya lebuktat. :-)
nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy jós lehet egyben médium is, aki asztrálutazással látja a sorsfonalakat.
nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!