Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 éves srác vagyok és belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok és beleszerettem egy 16 éves lányba és össze is jöttünk el akartuk mondani de várni akartunk meg vele a szülei hamarabb megtudtak és kor külömbseg miatt el tiltoták tőlem mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 08:19
 1/7 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?
2018. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátba
2018. ápr. 7. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valahogy elérni, hogy kommunikálni tudj a szülőkkel. Biztos azt gondolják hogy ki akarod használni a lányt, add a tudomásukra hogy komoly szándékaid vannak és eszed ágában sincs kihasználni őt. Szerintem akár mondjuk egy találkozás keretei közt is megoldható lenne, persze ha elég nyitottak ehhez. Vagy keresd fel őket telefonon, facebookon, bárhol. Lássák azt hogy nem mondtál le a leányzóról. Sok sikert!
2018. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarázd el a szülőknek, hogy te neked semmi ilyen rossz szándékod sincs az ő lányuk felé, és hogy szereted!

Basszus küzdj érte ezzerel ha tényleg szereted!

2018. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok meglettem fenyegetve tegnap az anyja által hogy ne keressem ne menjek sehova meg a közelebe se és hogy én mit akarok egy 16 éves lánytól meg szólalni se tudtam a telefonba és hogy a lánya nem miatta ha nem miattam lett egy érzelmi roncs :(
2018. ápr. 8. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:

A 4-es valaszoló lennék

uhh szoval a szülők nem tágitanak hát ha így állunk, akkor te annál jobban teperj a lányukért hogy lássák csak hogy neked sokat jelent, és hogy nem csak átbaszni szeretnéd..és hogy ti együtt legyetek barmit megteszel igazából szerintem keresd fel a szülőket, de lehetőleg úgy hogy a lányuk is ott legyen mikor téged elakarnának zavarni,szoval hogy bele tudjon szólni,és hogy teis lásd hogy hogyan reagál a kiscsaj, mindenesetre is ne ijedj be az ilyen fenyegetéstől, az meg hogy a lányuk idegrocs,az nem a te hibád ezzel a szövegel hogy a "te hibád" ezzel csak magukat akkarják fedni szoval ennyi

2018. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent megfogok tenni
2018. ápr. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!