Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elakartam mondani neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakartam mondani neki, hogy szeretem, de kozben megtudtam, hogy elkezdett randizni egy csajjal es lathatoan nagyon boldog ettol. Hagyjam ezek utan?

Figyelt kérdés

Kb 5 eve baratok vagyunk es sajnos megtortent aminek nem kellett volna.

Emeszt a dolog egy ideje es ugy gondoltam megkonnyebules lenne ha elmondanam, megjatszani magam ugysem tudom tovabb es igy a baratja sem tudok lenni tovabb.

Mit tennetek? Hagynatok inkabb es szep lassan kilepnetek az eletebol vagy oszinten elmondanatok, bar a vege ugyis ugyanaz..

Nem tudnam vegig nezni, hogy mennyire boldog a lannyal es nem birnam hallgatni, hogy oromtelien mesel rola, akarmennyire tunok nem jo baratnak.

Sajnos ez van, de nagyon faj mar.


2019. jan. 2. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mivel barátok voltatok, vagyis legalább te próbáltál vele az lenni, ezért megérdemli az őszinteséget, hogy miért lépsz ki az életéből egyik napról a másikra. Mondd el neki őszintén. Lehet meglepődsz és ő is ugyanígy fog vélekedni, csak ő sem mert lépni :)
2019. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, megerdemli..

Bar annak, hogy o is igy erez semmi eselye.

2019. jan. 2. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
De legalább tudni fogja az okot, hogy miért lépsz ki.
2019. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Mond el! Egyszer nem tettem meg,pedig ő volt a tökéletes. Máig bánom.
2019. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el! Később rosszabb lesz, ha magadban tartod. Nem tudhatod, hogy belül mit érez pontosan...
2019. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Juj de ismerős helyzet :)

Én ugyanúgy voltam, mint most te, ezelőtt két hónappal. Rettegtem, "jaj vajon mit szólna, ha tudná?"

Bár itt a dologhoz hozzá tartozott, hogy én voltam az, aki mindig mással randizott és közölte vele. Viszont a randikon pedig általában róla beszéltem, meg úgy mindenkinek... Mire megkaptam, hogy szerelmes vagyok. Dehogy, az kitárt!

És de... Mégis.

Nem mertem elmondani, mert hát mit fog szólni és különben is, mi lesz ha többet nem beszélünk?! Abba beleőrülök...

Mi is 5 éve ismerjük egymást. :)

Volt, hogy egy randit Egy napra tettem vele, na azon totálisan kiborult.

Majd sietősen távozott. Közben rájöttem a randin, hogy nekem a legjobb barátom fontosabb, ezért leépítettem a srácot.

Mondtam is neki, hogy nincs több randi.

Belinkeltem neki egy dalt, keress rá :

Me and you

Van magyar fordítása. Adta a hülyét, Hogy nem érti mit akarok.

Megkérdeztem barátként néz-e rám?

Azt felelte igen, de tudja hogy változhatna,ha nem lennének határok.

Leírtam, hogy én már régen túl vagyok a barátság érzésen. Utána többet keresett.

Tobbet találkoztunk, baromkodtunk. Nagyon jó volt.

Elém jött a körmöshöz, de én késtem. Nagyon mérges volt. Duzzogva állt a kapuban, mondogattam, hogy ne haragudjon és nem tudom milyen indíttatásból, de megcsókoltam. Vissza csókolt.

Aztán a hajamat birizgálta, hogy tudom, hogy úgy szereti, amikor elől van.

És akkor kiszaladt belőlem:"én pedig téged szeretlek"

Közben kiderült, hogy ő is engem, csak félt hogy én nem.

Tehát bármi megeshet.

Ha mindenképpen úgy érzed, elveszited, akkor inkább állj elé és mond el.

Sok pasi nyuszi, a barátság zónából nehéz kikerülni, pláne öt év után.

Szurkolok,majd mesélj mi volt! :)

23L

2019. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hat nalam sajnos nem igy tortent. Neked gratula es sok boldogsagot.
2019. jan. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!