Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jósoltak már neked? Bejött?

Jósoltak már neked? Bejött?

Figyelt kérdés

Anyám wannabe jósnő barátnője nekem 12 évesen megjósolta, hogy februárban megismerek egy 2 évvel idősebb sötét hajú kék vagy zöld szemű srácot és ő lesz a pasim. Aztán minden fél évben pasit jósolt nekem. 16 évesen tényleg lett valaki de nem olyan akit ő mondott. Azt jósolta örökre együtt leszünk és sok pénzünk lesz. Mondanom sem kell nem jött be :D Ja és hogy magas leszek az se jött be.


Amúgy rendesen kártyái voltak meg másoknak pénzért jósolt és távgyógyított :D


2023. máj. 26. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem. :)
2023. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Asztrológus, órákig "rám jellemző" dolgokat mondott.

Konkrét jóslást ők nem csinálnak, csak a jellemzés döbbenetesen egyező volt.

2023. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laylah ***** válasza:
Magamnak szoktam, általában bejön, igen.
2023. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek azt mondta a jósnő, hogy látja, hogy anyagi és családi gondjai vannak. Ismerősöm el volt ájulva, hogy úr isten honnan tudhatta ezt a jósnő?

Valszeg onnan, hogy az emberek 80%-ának vannak anyagi és családi problémái.


Amúgy a konkrét kérdésre: egy exbarátnőm tudott cigány kártyával jósolni. Megjósolta, hogy bár viharos kapcsolatunk lesz, de tartós és nagyon sokat jelentünk majd egymásnak akkor is, ha esetleg nem is leszünk együtt. Alig 3 hetet jártunk, ezalatt egy vitánk sem volt és full békésen szakítottunk. Azóta se beszéltünk vagy találkoztunk. XD

2023. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, amikor bejön,van ,amikor nem. Van amúgy olyan jós, aki előnyben részesíti talán azt mondani, amit az ember hallani akar; de van olyan, aki amúgy kimondja nyíltan, amit lát. És amit fixre lát, azt se úgy értsd , hogy fixre; mert nekem egyszer volt olyan, hogy kérdeztem, a jós megválaszolta; és akkor visszakérdeztem, hogy "De ez száz százalék?" És akkor mondta, hogy száz százalékra nem szoktak semmit mondani, de kilencven. Azt hiszem, hogy még én kérdeztem akkor hogy "akkor 90?" és akkor erre mondta asszem, hogy igen, hogy 90.

Meg még annyi tényezők vannak , ők asszem mindig azt tudják mondani, ami adott pillanatban (adott pillanatból látva) a legvalószínűbb kimenetel. Tehát, azt, ami jelen állapotban a legvalószínűbbnek tűnik.

Meg amúgy tényleg, egy évnél tovább nem is szeretnek, asszem, nem is szoktak; mert tényleg ott már annyi tényező befolyásolhatja a helyzetet; hogy lehet, hogy amit egy évvel előtte jósolt, az már rég nem lesz aktuális. Asszem olyan 3-4 hónap , ameddig alapból szeretnek jósolni, hogy max olyan távlat talán.

2023. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit magamnak jósoltam, csak akkor nem jött be mindig, amikor elkezdtem vele foglalkozni.
2023. máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Josoltattam tavaly, tavalyelott, parszor kulonbozo josnoknel, kozismertnel is, youtubrol is, meg helyi josnonel is. Mindegyik azt mondta teherbe esek, volt aki azt mondta par honap mulva valaki azt, hogy 1 ev mulva. Ennek lejart az ideje meg nincs gyerek :D de mindegyik azt mondta kisfiu lesz. A valtozasok amiket lattak az eletemben meg nem tortentek meg, szoval nem tudom. Meg van esely a dolgokra amiket mondtak, kb ugyanazt mondtak, de idoben biztos el vannak csuszva. Multamat is kb ugyanugy elmondtak ami nagyjabol valos volt.
2023. máj. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!