Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki-komolyan,...

Van itt olyan aki-komolyan, vagy csak úgy-kiingázta, jósolta stb a babája nemét, nevét? Bejött?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

igen szomszédom ingázott s mondta 1 lány két kisfiu eddig bejött

elsö lányom lett,


a másik kettö még várat magára még nem idultak utnak:D De kiderül pár éven belül

2012. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Jesszusom... Emberek ilyennel foglalkoznak? (a válasz sajnos "igen")


Ui: ez a kérdés az "ezotéria" témaörbe való

2012. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mivel 50% esélye van, hogy eltalálja, valószínüleg minden második aki ilyet csinált,annak bejött.
2012. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ezotéria témakörben a válaszolók 90%-a csak piszkálódna,de itt anyukák,kismamák vannak,ezért ide tettem.


sztem akár komolyan vesszük,akár nem,jópofa. :)

2012. jan. 13. 10:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, többször is lányt jósoltak nekem több féle módon, 2 lányt, két fiam lett... :)
2012. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem a "szép" megjegyzésekre volt kiváncsi, hanem arra, hogy aki csinált ilyet annak mennyire jött be. Ezt a commentet főleg a 6osnak küldeném^^. Attól hogy Te nem hiszel, bízol az ilyenekben attól még a másikat NEM KELL leszólni!!! Jó hogy nem anyázni kezdted el, bunkó vagy! Remélem a Te gyereked meg olyan okos és művelt lesz mint amilyen Te vagy, remélem jól esett (szerintem nem kell majd tanítanod a normális viselkedésre^^).

Egyébként nem csináltam én ilyen ingázást. Ismerősöm csinálta Neki bejött.

2012. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom csinálta,őszintén szólva először elég furcsán néztem rá.De aztán bejött amit az ingázás mutatott.Azóta az egész családon kipróbáltam és mindenkinél bejött.Nagynénémnek volt egy vetélése két szülés után és még azt is kimutatta,hogy lett volna egy harmadik baba.Egyébként én nem igazán hiszek az ilyesmiben , de azért furcsa ,hogy mindenkinek az igazságot mutatta.
2012. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: 24 hetes terhes voltam, amikor genetikai uh-on megmondta a dokinő, hogy kisfiam lesz. Erre megkérdezem, hogy mennyire biztos, mire azt mondta, hogy kérdezzem meg Mari nénit, aki bizony nagy eséllyel 50-50%-ban meg fogja tudni mondani a baba nemét. :-)
2012. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"Lány lesz kedves jósnő? - Vagy igen, vagy nem, de az biztos!"
2012. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kicsit off:


Hogyan működik ez az ingázás????

2012. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!