Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van ez a fajta kapcsolód...

Miért van ez a fajta kapcsolódás közöttünk (cigánykártya)?

Figyelt kérdés

Valamennyire én is tudom ertelmezni, de kívülálló vélemenyekre is kívancsi vagyok.


Nem párkapcsolat. Ismerek valakit, aki több generációval idősebb mint én, nagypapám lehetne, mégis nagyon jól el tudunk beszélgetni, ugyanolyan a világlátasunk, nagyon hasonlóan gondolkodunk, (azt se tudtam, hogy valaki ennyire egy húron pendüljön velem)


Ezt nem tudtam hova rakni, es kívancsi voltam, hogy mi megis ez a kapcsolódás van közöttünk...


A lapok amiket húztam:


hűség tolvaj házasság


Te hogy értelmeznéd?


2023. jún. 18. 18:14
 1/6 anonim válasza:
13%
Sátánizmus
2023. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik hogy igen tartós ez a kapcsolat, tartogat valami meglepetést is, lehet erre utalt, hogy meglepődsz hogy ilyen jól kijöttök egymással. Felszínre kerülhetnek dolgok, amiktől még szilárdabb lesz ez a kapcsolat.
2023. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Hûsèg egy pozitiv lap. Jelentèse: megbizható, kitartó, ragaszkodó szemèlyt jelôl. A Tolvaj lap pedig negativ lap. Jelentèse: Titok kártya. Valamilyen esemènyre utal. Váratlanul törtènik minden. .Titok,nem mond többet,nem szabad, hogy kiderûljön. A benned rejlô elfojtott dolgok felszinre kerûlnek. Házasság pozitiv lap. Jelentèse: az elkötelezettsèg szimboluma ez a lap. Az általunk alapitott családot jelenti.Házasságot, vagy tartós kapcsolatot jelenthet. Erôs kötôdèst jelez a lap.
2023. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudnál nekem kártyát vetni?
2023. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok ilyesmivel!
2023. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hűség: megbízható ember, kötődés, összetartozás, biztonság, tartós kapcsolat

tolvaj: veszteség, elhanyagolás, titok, rejtőzködés

házasság: karmikus kapcsolat, szövetség, lelki kapcsolat, elköteleződés, felvállalás, együttélés, kiteljesedés


A negatív lapok gyengítik, veszélyeztetik a pozitív lapokat, megpróbálják kibillenteni.

2023. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!