Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért kapjuk ezeket az emberek...

Miért kapjuk ezeket az embereket? Ha horoszkópot összevetem mit kell megtanulnunk egymástól? Milyen kapcsolódásokat érdemes kielemezni?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

Két ember megismerkedik (nem találkoztak mert eltérő országban élnek, de látták egymást képen, videón) és bár vonzónak találják egymást számos tényező miatt nem lépnek egymás felé a barátságnál nagyobb szintre. Majd megszakad a kapcsolat kb. 2 évre bizonyos okok miatt, de egyik sem tudja elfelejteni a másikat, sokat gondolnak egymásra.


Aztán felveszik a kapcsolatot egymással újra... és már felvállalják mit éreznek.. de olyan ellentétek vannak köztük amikből egyik sem tud engedni mert önmagukat kellene megtagadniuk. A körülmények még mindig nem adottak..


Miért kapunk ilyen kapcsolódásokat? Nincs közeledés mert sok a kétely, de elengedni sem bírják egymást. Milyen feladat van ezekben a képletekben? Mit kell nézni a szinasztriában?


2022. aug. 17. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyu, amíg ez megmarad a jól elismerkedünk, de semelyik nem mozdul a másik felé szinten, addig semmi nagy dolog nincs benne. Még távkapocsinak se hivnám.
2022. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kicsit erről nekem a plátói szerelem/vagy kapcsolódás jut eszembe, az a Neptunhoz köthető talan leginkább.

Ez a nem-tudom-elengedni meg a Plútóhoz.

A távolság, és hogy valami mindig gátol pedig a szaturnusz.

Tehát amire így látatlanban tippelnék egy fényszög (együttállas vagy kvadrát) a Neptun és a másik egy szemèlyes bolygója között (Nap, Hold, Vénusz, talán Mars, Merkúr). Ugyanez Plútóval.

Szaturnusznál szintúgy, bár ott talán szembenállas is lehet.

Házak közül a 9-es lehet érintett, esetleg 3as, 7es, 5ös, talán a 10es.

2022. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem kell eroltetni. ne fejtess bele energiat, nincs ertelme
2022. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Szép.. Neptun Asc trigon, Neptun Szaturnusz trigon, Vénusz Neptun oppozíció.


A Plútóval elég sok kapcsolódás van.. (pl. Plútó Szat opp.,Plútó Vénusz trigon és kvadrát, Plútó nap kvadrát). Szaturnusznál is (pl.: szat nap trigon, szat vénusz opp.)


Értem én hogy ami nem megy nem kell erőltetni nem véletlen szakítottam meg a kapcsolatot de mégse múlt el, pedig két évig egyáltalán nem beszéltünk semmit nem tudtunk a másikról. Ezért gondolom hogy nem lesz megoldás ha újra eltűnök, nem ilyen egyszerű mikor ennyire erős a kötődés és valami oka csak van. Amit szeretnék megoldani.

2022. aug. 17. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Ugye azt tudod , hogy amiket írogatsz Semmit nem jelentenek?? Két , egymásnak idegen ember...vagy kamuzol és találkoztatok már. De nem hiszem, hisz pont azt írod, hogy nem találkoztatok.. mégis MI alapján állapitod meg hogy kapcsolódás van. Itt max egy kapcsolódás van, a gépedben az internetkábel.
2022. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Lepontozhatsz, attól még igaz :)
2022. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ezért gondolom hogy nem lesz megoldás ha újra eltűnök, nem ilyen egyszerű mikor ennyire erős a kötődés és valami oka csak van. Amit szeretnék megoldani."

1x tuntel el es 1x kezdtetek el beszelgetni ujra. milyen eros kotodes ez?? ket idegen, egymassal inkompatibilis ember vagytok. a megoldas az hogy hagyni kell az egeszet. nem hokuszpokuszolni meg a csillagok allasat nezni

2022. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy asztros topik. Minek van itt olyan aki nem ebből a szemszögből közelíti meg? Ennyire élettelenek vagytok? 🙃 Sok sikert nektek az életben. 🙃
2022. aug. 18. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked is 🙃
2022. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az erős neptun érintettség ez esetben valószínűsíthetően a "rózsaszín köd"-öt jelzi. Túlidealizálod a helyzetet.
2022. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!