Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Éreztetek már valami nagyon...

Éreztetek már valami nagyon mély kapcsolódást olyasvalakivel akivel még nem találkoztatok ebben az életben?

Figyelt kérdés

Pár hete Youtubeoztam, és az egyik videóban mellékszereplőként megjelent egy lány. Abbaan a pillanatban mintha fejbevágtak volna, egy nagyon erős és mély kötődést kezdtem el érezni iránta. Egy ilyen meleg, bizsergető érzés járja át a testemet mikor látom őt, vagy rágondolok. Nem a kinézete miatt van, ez 100%. Nagyon szép lány, de ettől ez sokkal-sokkal mélyebb. Olyan, mintha valamelyik előző életemben ismertük volna egymást, és most, hogy rátaláltam, a lelkem nagoyn erősen húz az ő lelkéhez.

Voltam már szerelmes az életemben, de ilyet még soha nem éreztem és nem tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel.

Rohadt messze lakik, valahol Amerikában, szóval találkozásra elég kicsi az esély, és mivel több százezer követője van a különböző platformokon, így valószínűleg az üzeneteimet sem venné észre.

Egy fontos dolog van még, ő egy médium, szóval viszonylag érzékeny a paranormális világra és a hasonló dolgokra. Próbáltam vele többször esténként telepatikus úton kapcsolatba lépni, de eddig sajnos nem tudok róla hogy sikerült volna.

Megöl ez a tehetetlenség, mit tudnék kezdeni ezzel?



2023. márc. 13. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Youtube-on néztem a Honvéd Férfikar előadásait.És van egy férfi,aki azonnal megbabonázott, pedig férfi vagyok én is.

Mintha régen ismerném,az arca pedig azonnal ismerős volt.

Utánanéztem,tudom a nevét, a Facebookját- de erősen gondolkodom,hogy ráírjak -e. Lehet ez véletlen is, de minden képen, amin látható, azonnal észreveszem, keresni sem kell.

Érdekes, mert ilyen eddig soha senkivel volt életemben.


F/Bpest

2023. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked megvan rá a lehetőséged, keresd fel! Ne hagyd elúszni, lehet hogy egy nagyon jó barátság lenne belőle.
2023. márc. 13. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam,de lehet félreérti,mivel férfi ő is.

De igazad van, nem tudjuk,mi miért alakul.

#1

2023. márc. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!