Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet hinni egy jóslatnak?

Lehet hinni egy jóslatnak?

Figyelt kérdés
Pl azt mondja a kártya hogy nekem 38-40 évesen lesz gyerekem? Akkor abban van valami?
nov. 19. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
És ez jó vagy rossz hír?
nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sem jó sem rossz! Egy csajnak lett gyermeke elvileg az enyém,egy jós szerint nekem nem lehet még.
nov. 19. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a barátnőm vetett kártyát. Azt jósolta, h hosszú, boldog kapcsolatunk lesz. 2 hét után szakítottunk és azt is végigveszekedtük.
nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy ilyenkor eljátsszák, hogy ezt írja a sors, dehát ugye van szabad akart. Szóval ha beválik, akkor az jópont a jósnak. Ha nem, akkor ugye Te rontottál el valamit.
nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem érdemes!
nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Akik ilyenekben hisznek azok tényleg megérdemlik a sorsukat.
nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jól tudok kártyát vetni és alábbit mondom. Ilyet nem mondhat meg senki konkrétan, tehát kamu.


35/F

nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy a kártya konkrétan megmondja hogy 38-40. Rendszeresen jósoltatok..

Az én jósom közeli és távoli jövőt szokott megmondani.

nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Edi8021 ***** válasza:
Én már soha többé nem hiszek a jóslatoknak.Mind átverés,játèknak való csak.Jósoltak màr tarotból,cigánykártyából,lenormandból is. Semmi sem teljesült be egyikből sem. Hülye voltam h belementem,de olyan élethelyzetben voltam,hogy mèg az ima se segitett,ezért úgy éreztem megpróbálom.Persze mindent tanács szerint cselekedtem, de ennyi hónap elteltével sem jött össze semmi belőle.Tanulópénz volt h egy kamu dologban nem szabad hinni.
nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!