Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy 1996-ban meghalt jósnő...

Egy 1996-ban meghalt jósnő hogyan jósolhatta meg többek között azt, hogy jövőre "nagy áttörések következhetnek a kvantummechanikában"?

Figyelt kérdés

Van ez az igényes cikk:


[link]


Amiben azt írják, hogy egy "1996-ban elhunyt bolgár jósnő" megjósolt dolgokat, majd erre hoznak is konkrét jelenkori megfogalmazással írt példákat (pl. "megszaporodhatnak a kibertámadások"), majd azzal zárják az írást, hogy: "ködös, gyakran szájról szájra terjedő jóslatai".


Na de én azt nem értem, hogy hogyan lehetnének ködösek a jóslatai, ha 1996-ban használt mai kifejezéseket (vagy olyan leírásokat, amikből ezeket ma kikövetkeztethetjük), sőt még ezt is azt is helyesen tudta, hogy putyin még életben lesz ilyenkor?


Összességében nagyon elégedetlen vagyok az ilyen cikkekkel, mert sugallnak valamit, közben meg totál bugyután tálalják az egész lejáratásnak szánt dolgot. Ha már az ezotériába akarnak rúgni egyet, akkor azt tegyék már megfelelően, nem?


nov. 28. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
rossz a fordito bolgar...az bokgar
nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Igényes, ne nevettess!

[link]


"Másrészről viszont hozzá közel álló forrásokra alapozva bolgár írások azt állítják, soha nem mondott semmit a Kurszkról, a harmadik világháborúról, pedig az interneten sokfelé találhatóak ilyen állítások. Szerintük a Vanga köré szőtt mítoszok egyszerűen nem igazak. Bemutattak olyan bizonyítékokat is, melyek szerint Baba Vanga biztos nem mondott olyan próféciákat, mint amilyeneket ma neki tulajdonítanak. Sokkal inkább az emberek „hamis próféciákat” adnak a szájába, és mivel egyetlen jóslatát sem írta le, így nehéz bizonyítani az állítások ellenkezőjét."

nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehetséges, hogy mielőtt (megélhetési) jósnő lett, azelőtt fizikusként végzett az egyetemen és később is nyomon követte kedvenc kvantumfizikájának a fejlődését és matematikai ismereteinek birtokában képes volt a tudomány fejlődésének trendjét viszonylag pontosan modellezni.
nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Valódi látókat, beavatottakat kell megkérdezni az ilyen dolgokról, de azok meg olyanok mint tű a szénakazalban.
nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baba Vanga 2021-re világvégét jósolt. Megtörtént? Nem... Bár egyesek biztosan állítják, hogy megtörtént, és ahol élünk az már csak egy szimuláció. Én nem vagyok szkeptikus, hiszek az ezotériával kapcsolatos dolgokban, de ez valahogy nagyon az elmebetegség határát súrolja.
nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baba Vanga szagértő volt a kvantummehanikában teccik érteni?!
nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vak asszony visszanéz 3.
nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!