Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik jóslás forma bizonyult...

Melyik jóslás forma bizonyult számodra a legmegbízhatóbbnak: tarot, rúna, ji king, stb?

Figyelt kérdés
dec. 2. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Taró, cigánykártya, rúna. Én is jósolok.


35/F

dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a ji kinget, bár egy kicsit bonyolult rendszer, de megéri. Ha kevésbé vagy vizuális, és jól tűröd a monotonabb dolgokat, jól olvasol táblázatot, akkor illetek egymáshoz. Esetleg, ha a kínai nyelv iránt is érdeklődsz, akkor többet nyújthat. Szép igazságok vannak benne. Müller Péter könyve nagyon jól írja le.

A tarot ennek a teljes ellentéte. Rajzok, szimbólumok, mindig mást látsz meg benne. Itt kifejezetten az kell, hogy vizuális legyél, a képek jelentését tudd jól olvasni. Bár sokan megtanulják mechanikusan a kártyák jelentését, de az nem lesz sosem az igazi. Ez is nagyon jó, szeretem használni.

Próbáltam még a cigánykártyát, lenormandot. Ezek sem rosszak, de kevésbé sűrítőek. Kevésbé jól tervezettek szerintem, mint a fent említett kettő. A cigánykártya, amit játékkártyaként adnak el, az például egy hagyatékból előkerült nagy mennyiségű saját készítésű kártyalapból válogatás. Persze ettől használható, csak érdekességképp írtam le.

A rúnákat még nem próbáltam.

Mondjuk én egyiket sem tartom jóslásnak. Inkább komoly döntéseknél segíthetnek mérlegelni, rendbetenni az információhalmazokat, új nézőpontot adni.

dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a tarot az ami nekem az elsődleges eszközöm rengeteget segít döntésekben,önreflexióban csak ismerni kell a sokszínű szimbolum rendszerét
dec. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!