Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mitől kerúlök mindig egy...

Mitől kerúlök mindig egy adott visszatérő helyzetbe? Mit akar üzenni?

Figyelt kérdés

A lapok amiket húztam:


szerelem, kevés pénz, szerencsétlenség


Te hogyan értelmeznéd?

(Nem párkapcsolati/szerelmi helyzet)


jan. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mashogy csinald a dolgaidat mint eddig
jan. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az jó kérdés állandóan engem meg gruppenszexbe akarnak beleerőszakolni és volt ismerőseim sem akarnak békénhagyni akikkel már 20 éve lassan nem is beszélek és találkozom

Nagyon nem tudom ki mit akar ezzel üzenni de nem is nagyon érdekel megmondom az őszintét

Nem hiszek a kártyajóslásban de 20 éve még időnként vetettem kártyát kíváncsiságból mennyi a valóságalapja a dolognak

Semmi

jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetbe?
jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
A lapok alapján az tűnik fel, hogy az általad említett visszatérő helyzetek valószínűleg a pénzzel, anyagi helyzettel kapcsolatosak. A "szerelem" kártya arra utalhat, hogy ezek a helyzetek érzelmi tényezőkkel is összefügghetnek, például elégedetlenséget vagy bizonytalanságot okozhatnak az életedben.A "kevés pénz" és a "szerencsétlenség" kártyák arra utalnak, hogy lehet, hogy anyagi nehézségekkel küzdesz, vagy rendszeresen olyan helyzetekbe kerülsz, amelyek negatív hatással vannak az anyagi helyzetedre és általában az életedre. Ezek a lapok arra is figyelmeztethetnek, hogy az életedben valami változtatásra van szükség, hogy megszabadulj ezektől a negatív ciklusoktól és előrehaladj az életedben.Az üzenet az lehet, hogy fontos áttekinteni a pénzügyi helyzetedet, és keresni a módját annak, hogy javíts rajta. Lehet, hogy szükség van pénzügyi tervezésre vagy megtakarításokra, hogy áthidalj a nehéz időszakokat. Emellett érdemes lehet tudatosan dolgozni azon, hogy pozitív változásokat hozz az életedbe, és megkeresni azokat az lehetőségeket, amelyek segítenek kitörni a negatív ciklusokból.
febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!