Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki volt jósoltatni Müller...

Aki volt jósoltatni Müller Rózsa jósnőnél, mi a személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik tényleg voltak nála. Kíváncsi vagyok, hogy valóban olyan nagy-e a tudása, mint ahogy a könyveiben leírja. Elvileg ő semmit sem kérdez, csak egy keresztnevet és életkort.A múltat és jelent is pontosan látja, illetve a jövőt is tűpontosan el tudja mondani, illetve sohasem téved.


Aki volt nála, valóban ezt tapasztalta, vagy egyáltalán nem így van?


Várom a válaszokat.



márc. 6. 20:12
1 2
 11/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nem tudom, mire célozgatsz, ez az én személyes vesszőparipám, amikor néha emlegetem, hogy Jézus is közönséges ember volt, mint Petőfi Sándor.

Trollkodni is szerettek mindketten, bár ez nem feltétlenül negatív.

Nem érdekel a közvélekedés, nem is annak hatására írtam soha.

Ez egyszerűen magától értetődő, hiszen semmi nincs a "természet felett", hús-vér emberek vannak csak. Nem lehet csak úgy vízen járni és vízből bort generálni, ahogy valakik hiszik.

És mindenki lelepleződik, mint Uri Geller, ezt meg az élettapasztalat mondatja.

Tapasztalatlan fiatalként talán még én sem írtam volna ezeket, de ahogy telik az idő, egyre biztosabb vagyok benne, hogy nincs semmi túlvilági, úgyhogy számomra inkább nevetséges, szánalmas, amikor olyanok gyanúsítanak nyájszellemmel, akik pont valamilyen birkanyáj tagjai.

Plusz, az sem vet jó fényt a vakhitűekre, amiket tapasztalok, ami butaságokat firkálnak, amilyen alacsony szinten kötekednek, piszkálódnak, vagy épp tapad némelyik, mint egy nyálas pióca, amikor nick alapján vesz üldözőbe valakit, akinek nem képes elviselni a véleményét.

márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad: “Szinte mindenki kineveti ma már azokat” - ez a közvélekedésre hivatkozás nevű érvelési hiba, azaz nagyon is érdekel. :D
márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Te levonsz egy következtetést, amiben semmi logika nincs. Ezek után én mit feltételezzek a logikai képességeidről? Azt látom, hogy fantáziavilágból építkezel, talán magadból indulsz ki és rosszindulattal viszonyulsz.

Bamba szmájlival vigyorogsz, mert csak ilyen barlangrajzokkal vagy képes kifejezni magad.

Nincs ilyen összefüggés, amit te feltételezel. Nem azért írtam, mintha engem befolyásolna, csak próbáltam érzékeltetni a kérdező felé (nem azért, hogy te is beleköss), hátha észreveszi magát, hogy itt valami nem stimmel. Te azzal ne foglalkozz, hogy alkalomadtán én mivel érvelek, véletlenül épp mi jut eszembe, vagy mit látok megfelelőnek, egy adott kontextusban.

Itt nem te írtad ki a kérdést, ha jól tudom.

Mindenki tudja, akinek esze van, hogy egy közösségen belül nem biztos, hogy a többségi vélemény képezi az igazságot.

(Pl. egy politikai is fórumon lehet, hogy a normális többség inkább már bele sem szól az alacsony szintű köpködésbe, ettől ők azt képzelik, hogy többségben vannak, majd a népszavazásnál arcon csap a valóság.)

De attól még jelen kontextusban ajánlatos szerintem belegondolni, hogy a világ fejlődése nem az okkultizmus, spiritualizmus és hasonló leszerepelt butaságok erősödése felé halad, hanem épp ellenkezőleg, ezeknek már "kicsengettek".

Ha valaki ennyit nem képes detektálni, azt tényleg elmondhatja magáról, hogy ő egy kis Kopernikusz, a meg nem értett zseni, a világ többsége pedig bolond, mert nem hisz a szellemekben és a jósokban.

márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kb semmivel sem lettem előrébb... Köszönöm szépen az értelmes okfejtéseket.
márc. 8. 13:24
 15/16 A kérdező kommentje:
Végül voltam nála. Nagyon kedves hölgy, és egész jól látja a dolgokat. Viszont sokszor kérdezgetett jóslás közben, amin meglepődtem, mert a könyveiben pont azt írja, hogy ő nem kérdezget, hanem mindent kijelent, mert teljesen biztos benne. Illetve a jövőmmel kapcsolatban csak nagyon minimális infót mondott el. Kedves, viszont kicsit többet vártam a találkozástól.
márc. 27. 10:09
 16/16 anonim válasza:
Szia, én most mennék hozzá…esetleg le tudnad irni mi hogyan tortent? Vagy hogy milyen elerhetosegen erted el? Elore is kosziii
ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!