Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmentem jósnőhöz. Ti hisztek...

Elmentem jósnőhöz. Ti hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

Tegnap jósnőnél jártam és megmondta nekem 10 gyerekem lesz és floridában fogok élni 10 éven belül.

Nade nekem minek 10 gyerek?

Kezdek aggódni.



márc. 8. 05:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Minden jós csaló,ők a buta emberekből élnek, mégpedig nem is rosszul.

Ne menj többet, ennyi.

márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Rád néztem a spirituális térben és azt láttam, hogy fog nőni egy második orr a hátadon. Vedd figyelembe a gyerekek mellé.
márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
80%
Arra nem gondoltál, hogy ha a jósok ennyire előrelátják a jövőt, miért jósolnak, miért nem lottóznak?
márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Hé! Nekem is küldjétem már el privátban a lottó számokat. Ki ne merjetek hagyni.
márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
75%

Na most nekem semmi gondolom nincs azzal, hogy ki miben hisz. Lehet Istenben, imában, lehet jósban, bármiben. Lehet beválik a jóslat, mert úgy alakítod az életed. Teljesen rendben van.

Ami felb@sz inkább az, hogy te magad sem hiszel, nincs önbizalmad hinni, hiszen ezért írod ki a kérdést idegeneknek, akik aztán abszolút nem ismernek és kapni fogsz húsz ellentétes választ.

Ha az életed érdekel, mi miért lett, miért tartasz itt, ahol tartasz, inkább egy terapeutának fizess legközelebb. Ahol neked is dolgozni kell saját magaddal.

márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
25%
Mi nem hiszünk.
márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Én hiszek a jóslásban, HA olyan végzi, aki ért hozzá. Akinek tehetsége van erre. Kétlem, hogy neked jósnö ilyet mondott.

Amerikaban az fbi es rendörseg összedolgozik látnokokkal, idötlen idök óta, remenytelen esetek felderítésében, gyilkosok megtalálásában, eltunt emberek feltérképezésében.

Ez egy képesség, ami egyeseknél fejlett, es meglat egy fotót vagy megfog egy szemelyes tárgyat és képek villannak be peldaul

márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
😂😂😂
márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszek. Olyan 10-12 éves kor körül már elkezdtem ketelkedni a mesékben.
márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

Mennyi hitetlen :/

Gondolom a húsvéti nyúlban se hisztek. Nem is érdemlitek meg, hogy piros tojást tojjon nektek.

márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!