Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban?

Hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam jósnál. Néhány dolog bejött, néhány pedig nem úgy lett, ahogy mondta.


Főként a múlt és a jelen dolgaira tudott így reflektálni.


Amikor odamentem, akkor eléggé szkeptikus voltam. Kissé amúgy olyan érzés mintha metakommunikációs jelekből olvasna, de nem tudom eldönteni.



Nektek mi a véleményetek?


2021. nov. 19. 10:07
 1/10 anonim válasza:
72%
Igen
2021. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszek bennük, legalábbis 95%a ezeknek tuti ilyen wannabe nostradamus. Egyszer poénból jósoltattam neten valami angol oldalon. Az emberünk olyan hülyeségeket jósolt, hogy köpni nyelni nem tudtam, akkor bántam is a 20 eurómat amit kidobtam az ablakon. Nem közhelyekben beszélt és nem sablon dumákat mondott. Konkrétumokat állított, ezért is hangzott akkor hülyeségnek. 3 hónappal később kb minden bejött amit mondott. Szerintem viszont csak élete mákját tolta be, és valszeg először sikerült valamit eltalálnia.:D
2021. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A jövő minden egyes gondolatoddal, tetteddel folyamatosan formálódik, ezért képtelenség előre bármit megjósolni hosszútávra. Ha valaki már 3 hónapra előre látja a jövőt, az már nagyon komoly tisztánlátó képességnek számít.
2021. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igazából saját magad valósítod meg a jóslatot mivel amit mond a jós te elkezdel azon gondolkodni hogy mondjuk ki lesz az a személy? És olyan személyeket fogsz keresni amilyeket ő említett ez által teljesül a jóslás. Ő csak elmondja, de te valósítod meg.
2021. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha meg lehetne jósolni a jövőt nem lenne értelme megjósolni, mert ha meg lehet tudni, akkor előre meg van írva, tehát nem tudsz rajta változtatni, tehat teljesen mindegy, hogy tudod-e vagy nem...
2021. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem… messze áll tőlem

30F

2021. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
50-50% van ami be jött van ami egyáltalán nem jött be. Azt már észre vettem az jön be amit saját maga mond, amire rákérdezel az már nem biztos.
2021. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia.Én és az anyukám elmentünk még múlt éven egy jósnőhöz,aki azt mondta nekünk hogy nem létezik koronavírus.Rá 4 hónapra meghalt koronában :D
2021. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én használok tarot kártyát és cigány kártyát is és köztudott, hogy ezek az eszközök önismeretre valóak és pillanatnyi helyzetet mutatnak - tehát, hogy jelen állás szerint mi az aminek a bekövetkezésére van lehetőség. Így például, ha a kártya figyelmeztet valami rosszra azt eltudod kerülni, ha pedig jóra akkor természetesen haladok tovább úgy ahogy eddig, hogy elérjem.

Mondok egy példát: Unokatesomat megcsalta a párja, ő pedig szakított vele, csináltam neki tarot kártyából egy kapcsolati vetést miszerint újra összejönnek, de nem lesz felhőtlenül boldog a kapcsolat és rövid időn belül véget ér. Azt ő dönti el hogy ezek után kibékül e vele vagy sem mert mindenki saját sorsának kovácsa, a kártya csak iránymutatás.

2021. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!