Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmentem jósnőhöz. Ti hisztek...

Elmentem jósnőhöz. Ti hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

Tegnap jósnőnél jártam és megmondta nekem 10 gyerekem lesz és floridában fogok élni 10 éven belül.

Nade nekem minek 10 gyerek?

Kezdek aggódni.



márc. 8. 05:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Milyen jópofának gondolta magat a gúnyolódók, de fôleg a 10 es. Erre lepontozták. Malôr
márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 NTBS ***** válasza:

Aki ért hozzá, abban hiszek.

De nehéz ellenőrizni!

márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Na most nekem semmi gondolom nincs azzal, hogy ki miben hisz. Lehet Istenben, imában, lehet jósban, bármiben. Lehet beválik a jóslat, mert úgy alakítod az életed. Teljesen rendben van."

Én nem támogatom az emberi butaságot.

Magánéletben persze előfordulhat, hogy ráhagyjuk valakire. Nem akarunk hülyékkel vitatkozni, vagy bármi okból.

De egy nyilvános internetes oldal kicsit más eset. Főleg, ha valaki kérdezi a véleményünket.

Csak jelen esetben nem bírom kifejezni a megvetésem, hogy mekkora ostobaság már a mai világban, ilyen butaságokat elhinni.

márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész, ahogy van!
márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

7-es: Amerikaban sem dolgoznak együtt a rendőrök meg az FBI látnokokkal meg jósokkal. Az ilyen jósok általában betelefonálnak a rendőrségnek egy bűnüggyel kapcsolatban, hogy ők látják, hogy pl. az eltűnt személy meghalt es egy erdőben temette el a tettes, aki egy férfi. Szóval ilyen általános, nesze semmi tipp. Aztán a látnok kiírja a közösségi oldalaira, hogy aktívan dolgozik a rendőrséggel az ügyön.

Egy rendőr mondta egy dokumentumfilmben, hogy ha nincs semmi nyom, mindenkit meghallgatnak, nekik mindegy, ki ad tippet, egy önjelölt látnok vagy egy parkolóőr, de ebből levonni, hogy ők akkor a rendőrség megbízásában dolgoznak, kicsit merész.

márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
62%

7. "Amerikaban az fbi es rendörseg összedolgozik látnokokkal, idötlen idök óta, remenytelen esetek felderítésében, gyilkosok megtalálásában, eltunt emberek feltérképezésében."


Egyetlen szavad sem igaz, sőt a misztikusok inkább hátráltatják a munkát, a rendőrség pedig nyilvánosan elhatárolódik ilyen butaságoktól, több országban is:



[link]

márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben sem, a Mikulásban sem, a Jézuskában sem, meg a kockásfülű nyúlban vagy mondjuk Spongyabobban sem. Ha én eléd állok és karizmatikusan azt mondom neked, hogy jós vagyok, gyere, megjósolom a jövőd, akkor elhiszed? Nem kéne.😂
márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy 10 éven belül tíz gyereked legyen, ahhoz szorgosnak kell lenned. Jó szórakozást!!!
márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!