Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jövőbe látok? Furcsa.

Jövőbe látok? Furcsa.

Figyelt kérdés

Az egész egy aprócska kis képpel indult.... tesin voltunk oldalra néztem és egy piros könyököt láttam.. és én ezt a képet már láttam...aztán erősödtek... beszélgettünk barátimmal és h merre fog mozdulni az a személy tudtam vagy h milyen arcot vág... volt már h álmodtam valamit és 2 nap múlva az megtörtént... pl: azt álmodtam h tesóm és a felsége leültek a konyhában a székre és mondták anyukámnak h anya baj van... pár nappal később tesómék jöttek hozzánk.. leültek a konyhában és mondták h anya nem tudnál kölcsön adni mert stb.stb. .... meg látok dolgokat.... egy nyári napon... ültem a gép előtt és ugye a monitorra néztem ugyan de így oldalt láttam az ablakból h megy el valaki oldalra néztem és már csak a hátát láttam de láttam egy nőt... kalap volt rajta... régi öltözésű.... kimentem (anyukám nem volt itthon mert boltba ment) megnézni nem anyukám jött-e meg... kimentem mondom h anyaa... nézek a portán végig és nem volt ott senki(mikor elmeséltem anyukámnak mondta h ő is látta már)...meg még sok furcsa dolog volt ezeknél durvább is sokkal... de ha leírnám 1. nem hinnének nekem 2. azt mondaná mindenki h megörültem.... volt hogy én is azt gondoltam.

ezt leírom még.... hazajöttem az iskolábol és elkezdtem sírni h meg fog halni és h valaki a szeretteim közül és mondtam h könyörgöm ne vedd el...szeretem.... stb. nem sokkal később kiderült h az egyik legjobb barátnőm rákos beteg... nagyon lesújtott ez engem meg a baráti körünket is. egymás vállán sírtunk meglátogattuk és akkor áll nevetéssel mosolyt csaltunk az arcára... mellette voltunk... imádkoztam könyörögtem h gyógyuljon meg... és erős volt és meggyógyult... nagyon erős lány... megéreztem vagy nem tudom....

de már úgy valahogy megszoktam h történnek furcsaságok de nem tudom miért velem? minek? vagy h miért?


2011. márc. 6. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi okozhatja ezeket. Mindenesetre bárki, bármilyen ezoterikus "magyarázattal" akar megetetni ezzel kapcsolatban, ne hidd el! Az emberek néha annyira szeretnének magyarázatot kapni a dolgokra, hogy akármilyen irracionális magyarázatot is képesek elhinni. Például régen az emberek nem ismerték a fizikai törvényeket, viszont látták, hogy ők képesek befolyásolni a környezetüket, ezért kitalálták azt, hogy a környezetet biztos valaki olyan irányítja, akinek náluk sokkal nagyobb hatalma van felette (napisten, szélisten, mittudomén). Ez egy baromság, mégis hamar elterjedt, az emberek elhitték. Aztán fejlődésnek indult a tudomány, és az emberek megtalálták a racionális magyarázatot rengeteg mindenre. Amit te tapasztalsz, akármi is az, biztos hogy létezik rá racionális, tudományos magyarázat, csak még nem találtuk meg. De ettől még nem kell mindenféle elmebeteg vallásban keresni a magyarázatot.
2011. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éves koromba volt hasonló élményem.A mai napig tisztán emlékszem rá.Emlékezetes maradt...


Éppen az ágyamban feküdtem este,úgy az ébrenlét és az alvás között voltam.Akkor villant be egy álomszerű jelenet amelyben az egyik óvónénim magához hívja az egyik kislányt és mond neki valamit,majd visszaküldi babázni.Ezután felébredtem,majd visszaaludtam.Másnap pedig oviban mikor LEGO-ztam és oldalra fordultam megtörtént ugyanaz a jelenet amit álmodtam.Pontosan ugyan az volt.Nagyon furcsáltam akkor.Rögtön közöltem is az óvónőmmel,és amikor hazavittek az anyuval is(bár egyikük se vette komolyan).


Nem tudom hogy milyen magyarázata lehet ennek.Nem biztos hogy mindenképpen természetfeletti.De érdekes.

2011. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
arany bogaram hát perszehogy mongyad meg mi lesz az anyád sorsa h a gyereke ilyen hülye?
2011. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Vannak akik különlegesesek,erre nincs magyarázat csak létezik. lehet h látod a jövödet,de lehet h csak véletlenek , majd ha folytatodik akkor talán elmehetnél valami profi jóshoz, hátha tud tanácsod adni:)
2011. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
dejavu....ez velem is elég gyakran előfordul te az előrenézések kinyultak. régebben max 1 héttel előre láttam de most olyan is volt hogy 6 illetve 9 honappal előre...... Szokd meg....ez gyakori eset lessz.:P
2011. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez velem szinte naponta van kb. 1-1,5 éve kezdődött.Mikor csak kezdetlegesek voltak a képek,nagyon megijedtem,és nem mertem elmondani anyumnak,mert féltem,hogy azt fogja hinni bolond vagyok és pszichológushoz cipel,úgyhogy a családomból senki nem tudja,viszont a barátaim közül csak a 2 'testvéremnek' mondtam el.De mára már hozzászoktam.
2011. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú egy ilyen velem is történt hétvégén.

Azt álmodtam, hogy egy kicsike meteorit belém jött, és a tüdőm felett átfúródott, aztán arra "ébredtem fel" (az álmomban), hogy varrják a hátam, meg hogy "amputáltak nekem új lábat", és meg kellett tanulnom járni.

Felébredtem (most igaziból), és gondoltam, hogy be fog-e teljesülni, mert már régóta álmodtam olyat, amire emlékszem is, és nagyon élethű volt.

Erre ha hiszitek, ha nem, tesiórán (még azon a napon) megrándult a térdem, és egész nap alig tudtam menni.



Érdekesek a te eseteid is...

Pedig én direkt figyeltem is egész nap, hogy meg ne sérüljek, és csak azért is rosszul léptem kosarazás közben. :D


Jó lenne megálmodni a lottó számokat.

2012. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlen,hogy meglátjuk a jövőt...Sztem istenünk akarja,hogy meglássuk a jövőt,hogy ne rettegjünk attól,hogy valami baj lesz,vagy ha még is valami baj lesz ne izguljunk,mert nemtom miért xd

Ez egy idős ember mondta nekem nagyon rég..

Csak engem az zavar,hogy csak nekem van az,hogy amikor megálmodom a jövőt csak akkor látom meg a valós életben amikor az már megtörtént?Bocsi a komplikációért :-)

2014. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!