Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon tévedett a jósnő pont...

Vajon tévedett a jósnő pont ebben?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam egy jósnőnél. Elég híres, mellékesen anyukámnak csupa olyan dolgot mondott ami durván bejött.

Nekem is mondott dolgokat, amin nagyon meglepődtem, de pár hónap távlatából bizony bejöttek, ezek konkrét dolgok nem általánosságok. Nem kérdezett, csak mondta, rátért a párkapcsolatra is, pedig per pillanat nagyon nem érdekelt akkor, épp túl egy viharos házasságon. Azt mondta, hogy nagyon sok férfi vesz majd körül, de lesz egy aki nagyon komoly érzelmeket fog táplálni irántam. A sok férfi megvan, de az az egy az sehol. Nem keresek senkit, nem görcsölök rá, csak olyan furi, mert nagyon határozottan mondta és én is láttam a kártyán.....

Szerintetek? Pont ebben tévedett volna?

Bocsi, de csak olyan válaszoljon, aki hisz az ilyenekben, nem hiába nem a párkapcsolatokhoz írtam!


2010. nov. 20. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Várj szépen türelmesen, meg fog jelenni az a férfi, csak ki kell várni!


Nekem 17 évesen jósolták meg az életem, hogy ki lesz a férjem, hogyan fogok élni, stb...

Akkor nevettem rajta, egy szót sem hittem a jóslatból, de aztán 23 éves koromban pont az lett a férjem, akit megjósoltak, és pont olyan lett az életem, ahogy 17 éves koromban megmondták...


Azóta majdnem 40 év telt el!... :-DDD

2010. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Állítólag a nő fél éven belüli dolgokat lát/jósol és 3 hónap már eltelt. Mondta, h a pasi nagyon hamar bejön majd, úgy mondta,h a képbe kerül a volt férjem, vissza akar kapni, de nekem már lesz egy új kapcsolatom! A volt férj stimmel, folyamatosan ostromol,de hol a herceg fehér lovon?
2010. nov. 20. 15:24
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

valoszinuleg azert nem irtad a pőarklapcsolatokhoz, mert a fent leirtaknak semmi koze hozza. az meg h azt kered h csak olyan irjon aki hisz benne, azt juttatja eszembe amikor egy leanyzo azt kerte h csak az irjon aki elhiszi neki h beszelget a horcsogokkel, es hogy miert gondolja ezt a horcsoge...

Egy nagyonrovidke sztori: 23 eves koromig szkeptikus voltam, aztan valami mmiatt en is elmentem egy "hiresebb" joshoz akirol csak jot hallottam. ugy jotem el tole h azt a kurv. hihetetlen, mindent tudott rolam, es akkor biztos a jovomrol is. majd egy baratom kirohogott es elmondta h menjek visza de most tudatosan figyeljek arra h nem adok ki semmilyen infot magamrol. Igy is tortent.


0 dolgot mondott rolam igy amit igaznak ereztem ( a ket tlalkozas kozott eltelt fel ev)

konkretan azert rohogtem, hgoy ennyire meg lettem szivatva elso alkalommal mikozben ez nem mas mint belemagyarazas.


nincs olyan h latja a jovot egy ember es csak a penzedet rantja le rolad.


az en tanacsom h menj vissza hozza fizesd meg a tnaulopenzt es tudatosan figyelj arra h nem adsz semmilyen infot, vagy reakciot. Ha kerdez, akkor konzekvensen ugy valaszolj h folytassa kerem.


Majd meglatod, hogy koze nem lesz hozzad amondokajanak.



szivesen segitettem

2010. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szerintem az alap dolog, hogyha valaki jósoltat, akkor odafigyel arra h nem ad ki magáról semmilyen információ, nekem ez első alkalommal ment.....
2010. nov. 20. 15:39
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Kamu az egész.
2010. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan sok szélhámos is van a jósok között, de vannak olyanok is, akik tényleg meg tudják mondani a jövőt...


Aki nekem jósolt, az olyan konkrét dolgokat mondott meg előre, amire nem lehet véletlenül beletrafálni :

- a férjem szőkésbarna, zömök testalkatú férfi lesz... (17 éves koromban nem is ismertem ilyen embert!)

- sokat fog utazni és mi együtt is sokat utazunk majd... (tényleg : a férjem munkaköre eléggé speciális, szinte havonta 1-2 hétre külföldre utazik, mi együtt is sokat utaztunk, sőt külföldön egy diplomata lakásunk is van)

- két gyerekünk lesz, egy fiú és egy lány... (tényleg két gyerekünk lett : egy fiú és egy lány!)

- akkor leszünk tényleg boldogok, amikor egy sarok-lakásba költözünk... (valóban : az első lakásunkat az anyósoméknál építettük, itt állandó volt a vita az anyósommal, aztán örököltem egy lakást, ahova elköltöztünk és ezt egy szép nagy lakásra cseréltük, ami egy SAROK-LAKÁS!)...

- sok pénzünk lesz, de mindenért meg kell dolgoznunk... (tényleg jól élünk, de semmi nem pottyan ingyen az ölünkbe)...


Igazából én mindig utólag döbbenek rá, hogy megint bejött valamelyik jóslata a jósnőnek. És azt hiszem, ha csak úgy hasraütve mondta volna a jóslatait, akkor lehetne akár 3 gyerekünk is, lehetnénk munkanélküliek, millió más életem lehetne...


Sajnos, az a néni, aki anno 17 éves koromban nekem jósolt, már rég nem él, de arra még emlékszem, hogy ő Egyiptomban tanulta a jóslást, amikor a férje diplomataként ott dolgozott.

2010. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

persze, van egy csomó kamu jós, magam sem tartozom a hiszékenyek táborába, de ahogy az előttem szóló mondta vannak olyan dolgok amikbe nem lehet beletrafálni!

az egész nem lehet kamu, mivel már a 80%-a bejött, ő a közeljövőre jósolt!

2010. nov. 20. 16:52
 8/21 BlackSword ***** válasza:
57%
Ezeket én is meg tudtam volna neked jósolni, semmi konkrétumot nem látok benne... Kamu az egész jósszakma... Ráadásul a történelem, és az idő vonala relatív...
2010. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ezt volt értelme ideírnod! a világ nem fekete vagy fehér: nem minden jós mond jót, ahogy nem minden válasz hasznos!

Sok kellemetlenségtől megkíméltem volna magam ha előbb elmegyek hozzá. Egyébként nem is értem hogy mit keres itt az ezotéria/jóslás témakörben aki abszolút szkeptikus!

2010. nov. 21. 09:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz Egyiptomba tanulni h jósolni tudjon valaki, Vele született tehetség az ilyesmi.
2010. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!