Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon tévedett a jósnő pont...

Vajon tévedett a jósnő pont ebben?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam egy jósnőnél. Elég híres, mellékesen anyukámnak csupa olyan dolgot mondott ami durván bejött.

Nekem is mondott dolgokat, amin nagyon meglepődtem, de pár hónap távlatából bizony bejöttek, ezek konkrét dolgok nem általánosságok. Nem kérdezett, csak mondta, rátért a párkapcsolatra is, pedig per pillanat nagyon nem érdekelt akkor, épp túl egy viharos házasságon. Azt mondta, hogy nagyon sok férfi vesz majd körül, de lesz egy aki nagyon komoly érzelmeket fog táplálni irántam. A sok férfi megvan, de az az egy az sehol. Nem keresek senkit, nem görcsölök rá, csak olyan furi, mert nagyon határozottan mondta és én is láttam a kártyán.....

Szerintetek? Pont ebben tévedett volna?

Bocsi, de csak olyan válaszoljon, aki hisz az ilyenekben, nem hiába nem a párkapcsolatokhoz írtam!


2010. nov. 20. 14:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nem tudom miért kell így veszekedni! én nagyon el voltam keseredve mikor odamentem, de ez általában kívülről nem látszik.....fiatal vagyok, csinos és mosolygós....nem egy zsákban mentem kisírt szemekkel, de mondott meghökkentő dolgokat velem kapcsolatban az biztos! kívánom hogy ne kerüljenek ezek a hitetlen emberek olyan helyzetbe, hogy egyszerűen nem tudod hogy most mi van....lebegtem a semmiben, nem tudtam mi lesz a munkámmal, hol fogok lakni, egyáltalán melyik utat válasszam, ha van valami út........nekem nem volt veszteni valóm, így bólintottam a lehetőségre (ajándékba kaptam a jóslást) és elmentem, hátha mond olyat, amin tovább lehet menni, ad valami tippet! jelentem, rajtam segített és vastagon megérte az a pénz, amit adtam! nem mondom, hogy havonta fogok rohanni hozzá, de ha megtalálom végre a pasit akkor tuti kikérem a véleményét, mert látatlanban a volt férjemet iszonyat jól jellemezte!
2010. dec. 5. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!