Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon tévedett a jósnő pont...

Vajon tévedett a jósnő pont ebben?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam egy jósnőnél. Elég híres, mellékesen anyukámnak csupa olyan dolgot mondott ami durván bejött.

Nekem is mondott dolgokat, amin nagyon meglepődtem, de pár hónap távlatából bizony bejöttek, ezek konkrét dolgok nem általánosságok. Nem kérdezett, csak mondta, rátért a párkapcsolatra is, pedig per pillanat nagyon nem érdekelt akkor, épp túl egy viharos házasságon. Azt mondta, hogy nagyon sok férfi vesz majd körül, de lesz egy aki nagyon komoly érzelmeket fog táplálni irántam. A sok férfi megvan, de az az egy az sehol. Nem keresek senkit, nem görcsölök rá, csak olyan furi, mert nagyon határozottan mondta és én is láttam a kártyán.....

Szerintetek? Pont ebben tévedett volna?

Bocsi, de csak olyan válaszoljon, aki hisz az ilyenekben, nem hiába nem a párkapcsolatokhoz írtam!


2010. nov. 20. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
kb 30 éve jósolok és még nem volt h negatív visszajelzéseket kaptam volna....
2010. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 BlackSword ***** válasza:
13%

tegnap 22:15! Vagyok!

MERT OLYAN JÓ RÖHÖGNI A SOK (EGYMÁS BUTASÁGAIT TÓDÍTÓ) EMBERKÉN RÖHÖGNI...


Ahogy Te ism írtad, nem minden fekete és fehér, mint ahogy az idő sem az... Sokkal relatívabb, mint ahogy azt sokan itt képzelik, és sokkal egyszerűbb, mint amennyire sokan bonyolítják... Az idő csak egy kiterjedése(dimenziója) a tér-idő kontíniumnak...


Tegyük fel, hogy mész az úton autóval, és hirtelen látsz egy autóbalesetet, melyben Te meghalsz... (bocsi a drasztikus példáért, nem kívánom a halálodat, sőt remélem hosszú és boldog életed lesz)... De ez csak egy vízió, majd ráeszmélve arra hogy a jövő volt, még sokmindent tehetsz... Leglogikusabb ugye az, hogy visszafordulsz, és az ellenkező irányba kezdesz menni...

Két megoldás van:

1) visszafordulsz, és ütközöl, meghalsz, hiszen ezek már megtörtént események, mert láttad, megfordultál, ütköztél, láttad...

2) nem fordulsz meg, ütközöl... Mivel láttad, megfontontóltad, ütköztél, láttad, felűlbíráltad...

A jelen kihatással van a múltra és a jövőre is...

Ha neked az jó, hogy mindenféle jósnak fizetsz azért hogy boldog legyél, a te dolgod, a te pénztárcád, közöm hozzá nincsen...

Csak javasolni tudom, hogy inkább vállald fel önmagad, és ne azon görcsölj, hogy most mi fog jönni, és hogy lehet rá a legjobban felkészülni, hanem arra, hogy élj, és hozz néha rossz döntéseket, merj pofára esni, felállni és folytatni... Az élet nem arról szól, hogy hogyan kerüljük ki a rosszat, hanem arről, hogy miután az megtörtént, hogyan lehet felállni és emelt fővel folytatni... Nem bírálhatod felül állandóan a döntéseidet, mert egy sarlatán azt mondja...

KEZDJ EL ÉLNI!!!

2010. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért! 22:15-ös válaszolótól kérdem: azt mondod, hogy azokat Te is meg tudtad volna jósolni.

Én is voltam jósnál, aki úgy 90%-ban megmondta, hogy mik a körülményeim. Lássuk, utánacsinálod-e. Te vagy a jós, ott ülök előtted, 45-50 körüli, átlagosan öltözött nő. Akkor most mondd el: családi állapotom, gyerekeim vannak-e, ha igen, hány évesek, mivel foglalkoznak? Hol lakom? Mivel foglalkozom? Milyen konkrét problémáim vannak most?

2010. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 BlackSword ***** válasza:
Figyelj! Nem ülsz itt előttem így nem is látlak, de a legtöbb tényeket meg lehet állapítani ránézésre vagy beszélgetés közben... Főleg ha valakinek jók a vevőkéi, vagy tudja mit kell nézni... Értsd öltözködés, önkéntelen mikrorezgések az arcon, vagy viselkedés... Ebben smmi hókuszpókusz nincsen... És ne görgess ilyen lassan...
2010. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tényleg? Te ránézésre megállapítod bárkiről, hogy hány gyereke van, hány évesek, van-e jogosítványuk, mivel foglakoznak. Hogy aki előtted ül, hány éve házas, vagy házas-e, mikor vált el, vagy éppen özvegy.

Oké! Hiszek neked. Menj el jósnak Te is nyugodtan! Úgy is annyira érdekel ez a téma:-).

2010. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BlackSword ***** válasza:

ma 13:43!

Már bocsi, de van rendes életcélom... Egyébként meg egyenesen visszataszítónak tartom ilyen kuruzslásért pénzt kicsalni emberektől... Elvégre ez szervezett bűnözés...

Egyébként meg meg lehet tudni sokmindent a mozgásunkról, ezek megfigyelések...

Kocsival jött, ő vezette: Van jogsija

Jeggyűrű: házas, de legalább is jegyben jár...

És ugye ezek beszélgetések, tehát ha mondja, hogy kisebb fiam= 2, vagy több gyerek. Vagy úgy mondja hugi, akkor idősebb fiú testvére van... A többi pedig már csak színészi teljesítmény...

2010. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ja, nem, a jósnő nem azt tudta, hogy nekem van jogsim, hanem, hogy van fiam és már akkora, hogy neki van jogosítványa. (A koromból nem nyilvánvaló.) Egyébként gyalog mentem, direkt ezért, hogy a kocsiból se tudjon semmire következtetni. Anélkül, hogy megszólaltam volna, azzal kezdte, hogy ne mondjak semmit, csak húzzak kártyát, mert ha bármit mondok, azt fogom hinni, hogy én adtam a szájába a mondandóját. Amikor valamit eltalált és helyeseltem, akkor figyelmeztetett, hogy gesztusokkal se jelezzem, hogy helyes-e amit mond. De a legelképesztőbb dolog a férjemmel esett meg, aki úgy, mint én, szkeptikus volt a jósnővel kapcsolatban, de kíváncsiságból elment hozzá. Neki még pontosabb dolgokat mondott, pl. hogy nemrég volt autóbalesete, amelyben sem ő, sem más nem sérült meg, bár egy kicsit fáj a válla. De nem is ez az érdekes, hanem, amikor a fizetésre került a sor, a férjem tízezrest adott, de a jósnő azt kérte, ötezrest adjon. Mondta a férjem, hogy az nincs nála, de a jósnő váltig erősködött, hogy igenis van nála. Ezen huzakodtak egy darabig, ő addig-addig mutogatta, hogy nincs ötezrese, míg észre nem vette, hogy igenis van: én tettem a tárcába összehajtogatva, más rekeszbe téve, mert a pénz nem a mienk volt, hanem továbbítani kellett valakinek, és hogy nehogy elköltsük. A férjem nem tudott róla, hogy ott van.


Amúgy megértelek: sok mai emberre jellemző, hogy azt hiszi, hogy Ő aztán mindent tud, és amit nem tud megmagyarázni, az nincs is.

2010. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BlackSword ***** válasza:

tegnap 20:39!

Ja, hogy Te Roma származású vagy?! Nem sértés akar lenni, teljesen normális, mindenki nem lehet magyar, nincs is ezzel semmi gond! Akkor meg onnan lehet tudni... A jövőt csak úgy lehetne megmondani, ha ott jártál volna és láttad volna... De gondolom amikor bejelentkeztél, akkor a nevedet is megadtad... Lekeresett a neten... Lásd iwiw, és végignézte a képeidet, az ismerőseidet, kiszűrte a rokonaidat, végignézte a képeiket... Logikus... A fiúk szeretik kirakni a kocsiukat... Ehez nem jövőbelátás kell, hanem net és idő... De hát ebből él... Ha neked pedig segít, hát lelked rajta, és legyél boldog! Tényleg szívből kívánom... Csak néha azért hallgass a józan, logikus énedre is...

2010. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

20:39 vagyok!

Újra elolvastam, amit írtam, de nem is sejtem, miből gondolod, hogy cigány lennék. (Ez a jóslatod speciel nem jött be.)

A jósnőhöz telefonon jelentkeztem be, de nem mondtam meg, hogy hívnak, vagy, hogy hol lakom. Csak így hangzott: "Jó napot kívánok, mikor tudna fogadni?" Nem kérdezett rólam semmit. Időpontot egyeztettünk és kész.

2010. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 BlackSword ***** válasza:

És a telefonszámod is titkosított...

Jó, tévedtem, de mivel első gyerek vagyok, és anyum is fiatalon szült ezért elgondolkodtató volt, mivel Te magad írtad, hogy sokan nem gondolják, hogy mekkora gyerekeid vannak...

De gondolom neked mindenre van valami válaszod, hogy a saját abszurd egoizmusod táplálta csodahitedet alátámaszd...

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!